Какво ли е това - Бяхме на лекар

  • 1 015
  • 3
  •   1
Отговори
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Открих нещо под езика на Калоян и много, много ми е притеснено Sad, нещо като израстък ли, като скъсано ли.Не го боли, поне не пищи, а предполагам, че ако е скъсано ще поплачка доста, охх как да го обясня - едно такова пурпурно на цвят, на мен ми изглежда като израстък такъв пресен, крайщата му са неравни, пипах го - не реве, намира се точно отстрани на ципата дето държи езика така да се каже, абе все едно това долното небце от едната страна се е скъсало или му има нещо - не знааааааам Weary
Все си мисля, че ако беше скъсано нямаше да позволява пипане, пък и нямаше да се храни - нямаме такъв проблем.Весел е, бърборка си разни там, усмихва се доста, само дето нощно време се върти, поплаква, но като го прегърна му минава, имаме опити за растеж на зъбки тъй, че киселеенето е от това според мен.
Дали го обясних, не знам - дано да Ви е станало поне малко ясно Embarassed

Казаха ни, че се е разкъсал, я с някоя играчка или пък лъжица.Щяло да мине Cry, ха дано да стане по бързо Praynig

Последна редакция: ср, 24 май 2006, 13:49 от s_sunny

# 1
  • София
  • Мнения: 39 741
Представих си го, но не мога да кажа какво може да е.Нека го види лекар. Най-вероятно му пречи и му е дисконфортно.

# 2
  • Мнения: 8 917
Една приятелка е с такъв "нарязан" език - по принцип много малко хора се раждали така....сигурна ли си, че не му е по рождение newsm78 Нейната племенничка беше паднала от люлка кигато беше на 4-5 годинки и си беше захапала езика, но чак парченце е висяло явно, защото й го бяха шили - оттогава  никакъв белег - вече е на 7 годинки Peace Ще зарасне - спокойно  bouquet

# 3
  • Мнения: 8 585
Това, което описвате се намира под езика и встрани от френулума ("юздичката"). Изглежда като островърхо парченце тъкан, най-често с триъгълна форма (може и да е без определена форма или с неправилна такава). На цвят->> леко по-червено от езика, или същият цвят, но изглежда по-"сочно".
За езика е закрепено на широка сравнително снова, докато краят му е свободен и  подвижен... Ако се опитвате да го побутнете (ако е залепнало за езика) се вижда като добавъчна тъкан.

Това описание съвпада ли с това, което виждате?

Общи условия

Активация на акаунт