Банка за майчина кърма?!

  • 512
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте!
По здравословни причини няма да мога да кърмя и съм изправена пред дилемата адаптирано мляко или мляко от Банката за майчина кърма.  newsm78 Ще съм ви много благодарна, ако споделите мнението си.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Прекрасно е, че търсиш варианти и имаш желание да осигуриш на детенце кърма независимо от обстоятелствата Hug
Имаш едно рамо от мен за решението ти да вземаш мляко от банката. Само е добре да си подготвена, че когато се взима кърма по желание, а не по здравословни (за детето) причини, може да се случи на моменти да даваш и АМ, защото с предимство за получаване са болните дечица, а донорките не са многобройни.
Може да се окаже полезно да споделиш какъв е здравословния проблем при теб - често се случва да се препоръчва спиране на кърменето в случаи, които изобщо не го налагат. На практика единствените сигурни противопоказания за кърмене са СПИН при майката и галактосемия при бебето. Нищо друго - нито епилепсия, нито хепатит В-носителство, нито прием на тироидни медикаменти - не налага некърмене Grinning

# 2
  • Мнения: 3 760
Подкрепям Хедра!

Общи условия

Активация на акаунт