пак за лошата кашлица

  • 978
  • 6
  •   1
Отговори
здравейте майчета. Да споделя и аз моя проблем. Детето ми е на 2 години и много често боледува но напоследък като започне да кащля все завършва с антибиотици.  Преди месец имаше пневмония и тогава нямаше как да мине без тях. Сега обаче пак почна да кашля и аз искам да подмина този път антибиотиците и пробвам какво ли не-компреси с ракия, мед и линон, сироп за кашлица, мажа го с хустагил, давам коластрата на Aquasourse ама нищо не помага. Кажете ми как вие се преборвате с кащлицата без да давате антибиотици. Искам само да уточня че живея в чужбина и не съм доволна от докторите тук, защото в повечето случай оставят детето без да дават нищо с предтекста че трябва организма сам да се пребори с вирусите.

# 1
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз на моя му купувам сироп за кашлица! В последно време най-много съм доволна от сиропа Флудитек! Правя му и мляко със карамелизирана захар! Първо карамелизирам захарта и после добавям прясно мляко! Това му успокоява кашлицата! Но много зависи и от кашлицата! Винаги го водя поне до му преслушат гърдите и ако няма температура не взимам антибиотик! Успех!

# 2
  • Мнения: 7 474
А хрема има ли, може секрет да тече назад ?

# 3
  • Мнения: 5 140
А хрема има ли, може секрет да тече назад ?

Да това може да е, а другият варичнт се га се получават алергиите и да не би да има алергична кашлица. Повръща ли като се закашля силно и постоянно ли кашля или само през нощта?

# 4
  • Мнения: 1 883


Да това може да е, а другият варичнт се га се получават алергиите и да не би да има алергична кашлица. Повръща ли като се закашля силно и постоянно ли кашля или само през нощта?
[/quote]

Как се разбира ако кашлицата е алергична?

# 5
  • Мнения: 5 140
Когато се получава задух или  по точно предастматичен пристъп.

# 6
  • Мнения: 730
Непременно да го види лекар,с кашлицата шега не бива.Детето ми често боледува и има алергична компонента,пием Зиртек,а последния път му биха Урбазон и само така се успокои.

Общи условия

Активация на акаунт