ПЕТ

  • 1 029
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 384
Момичета,някой чувал ли е за това изследване-позитронна емисионна томография.
Бях ви писала,че ни предстои операция във Франция заради епилепсията на детето.Сега искат и това изследване,за да преценят подробностите.Идея си нямам какво представлява и дали въобще се прави у нас.А там струва 4000 евро.Какво да правя.Моля ви за съвет.    мами

# 1
  • Мнения: 313
Пробвах да видя как ще изглежда в Гугъл и първия посочен линк е:
http://www.art.bg/temp/vita.bg/dkc.php?d=12

Не че препоръчвам този център, но поне е доказателство, че и в България се прави такова изследване. Аз лично бих проверил дали не е възможно да се направи в Александровска, Царица Йоана или Пирогов. Съответно и цените...

Пирогов
Александровска

Успех Simple Smile

# 2
  • Мнения: 384
Живко,благодаря!Този център Вита го открих и още утре ще се обадя.Ако имаш някакви тел.на другите болници,ще съм признателна.Приемам всякакви идеи и съвети.Благодаря!!!

# 3
  • Мнения: 313
Затова съм ти дал линкове към сайтовете на болниците - да видиш телефоните  newsm78

Александровска, кл. Неврология:
Адрес :  СОФИЯ, 1431
ул. Георги Софийски №1
тел.: 51-87-63, 952-15-17,
951-69-96 /377/, 951-69-96 /462/,
факс: 952-67-87

А на Пирогов им е малко тъпанарски написан сайта, та ще трябва през централата да се пробва...02/51531 (поне това беше до скоро) и от там -> Неврология

# 4
  • Мнения: 3 116
Мамчета, ние скоро ходихме във Вита покрай малката. Много съм доволна и от лекарите и от отношението  Hug

Мами, успех с операцията Simple Smile Пожелавам ви да оздравеете и да оставите всичко лошо зад себе си  Heart Eyes Ще стискам палци  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 333
Мами, здравей мила!!!
Покрай нашите постоянни проблеми нямам време да ти пиша!
Извинявай !
От тук разбирам, че продължавате да действате по подготовката за операцията. успех ви пожелавам във всичко, нека се наредят добре нещата и да бъде и успешна операцията!!
За Вита съм чувала само суперлативи - като се почне от невероятното отношение и способности на лекарите, до прекрасното обзавеждане и удобства в болницата.
Провери и в Правителствена болница. Ние там правихме ЯМР на Мими и знаем че апарата е най-модерният и добър в Бг.
Ето ти тел. на централата  96 07 684

Успех!!!

# 6
  • Мнения: 384
Здравейте,всички!Благодаря за отзивчивостта.Говорих с всички изброени болници-никъде не се прави.От ВМА ми казаха,че такъв апарат въобще няма в България.Само в Правителствена не вдигат,вероятно е вече късно.
Явно ще трябва да ходим навън.А имате ле представа дали,след кано нещо не се прави тук,не може да се осъществи в чужбина чрез здравната каса или нещо подобно.Много пари са,да му се не види....
Наде,миличка,ще се радвам да чуя добри новини и от тебе.Пиши ми.
Поздрави на всички момичета,които пишат тук.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 333
Мами, мисля че може да кандидатсвате към Министерството на Здравеопазването за изследване, което не се прави в Бг да ви се отпусната средствата или поне да се заплати пътя, престоя и т.н. ... поинтересувай се. Знам че всеки месец заседава комисия и дават решения за такива случаи за които не може д асе помогне в Бг за изследвания и лечение в страната. Утре ако имам повече време може и линка да намеря, но като отидеш на страницата на министерството мисля че си пише ФОНД ЗА ЛЕЧЕНИЕ В ЧУЖБИНА .

Успех мила!!! И действате колкото се може по-бързо. По себе си знам колко е кофти когато се проточват нещата и колко напрежение има вкъщи.
Хиляди целувки з атеб и прекрасните ти момичета!!! Поздрави и на тати!

# 8
  • Мнения: 384
Благодаря ти,мила!Ще пробвам,естествено.Проблемът е,че и нашият тати нещо взе да се страхува........ #Crazy

# 9
  • Мнения: 2 116
Здравейте! За първата операция която правихме на малкия в чужбина, се обърнах за помощ към държавата,  Sick а оттам ми отговориха горе-долу това:" За да ти помогнем ти трябва да си намериш клиника, където се правят тази операция!  Shocked Намираш си клиника, отиваш и се правят изследвания! АКО се наемат да правят операция, ела и ни кажи къде и ние ще се свържем с тях за потвърждение! След като потвърдят ще те включим във фонда за лечение на български граждани в чужбина! А сега само си подай молба!" Това беше през юни миналата година, а още чакам отговор!  Sick За съжаление в такива случай държавата не само че не ти помага, а и гледа да ти пречи!  newsm77  Днес и двете операции са в миналото, но без помоща на държавата! Помогнаха ми много добри хора!  newsm51 , за което ще съм вечно благодарна!   bouquet Така стоят нещата при мен, но все пак твоя случай е друг и дано да успееш!  newsm10 Желая ти много късмет! smile3503

# 10
  • Мнения: 384
Извинявайте,че връщам темата.Исках само отново да благодаря на всички ви за отзивчивостта.Ние подготвяме документи за фонда  за лечение в чужбина.Знам,че ще е ходене по мъките,че ще е бавно,но нямаме алтернатива.А колко пари ще отпуснат,е друг въпрос.Май ще трябва останалите  по телевизията.....Толкова ме е страх!!!

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
успех! непременно опитай, пък каквото стане... дано има добри хора да помогнат, когато няма държава, коята да го направи

# 12
  • Мнения: 2 116
Извинявайте,че връщам темата.Исках само отново да благодаря на всички ви за отзивчивостта.Ние подготвяме документи за фонда  за лечение в чужбина.Знам,че ще е ходене по мъките,че ще е бавно,но нямаме алтернатива.А колко пари ще отпуснат,е друг въпрос.Май ще трябва останалите  по телевизията.....Толкова ме е страх!!!
Най-искрено ти пожелавам държавата да ти обърне внимание и да помогне на едно дете в беда!   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 193
Стискаме палци.

# 14
  • Мнения: 462
Мами, присъединявам се към вече отправените пожелания за успешен край на тежкото начинание. Кураж, търпение и много сили и късмет!

Общи условия

Активация на акаунт