зелено ако

  • 1 557
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 464
Не знам какво да правя-акото ни е все зелено!Вероника преди акаше на всако ядене или почти ,сега взе да се храни през 4 4аса и ака веднъж на ден и то толкова много че излиза от памперса!Но друг е проблема-от известно време е зелено.Педиатърката каза че е нормално да си мени цвета и да го следя,но то не си мени цвета а си е зелено!Какво да правя?Да не е от сокчетата ?Забравих да кажа че сме на смесено хранене.

# 1
  • Мнения: 2 006
Всеки цвят разли4ен от 4ерния е нормален Grinning Следи за слуз или кървави жилки и ако забележиш тогава се обърни към лекар.

# 2
  • Мнения: 928
Зеления цвят на изпражненията означава,бързо преминаване на храната през червата.Освен това те могат да се окислят и от въздуха.Този цвят не е тревожен признак.По-опасно е наличието на кръв,гной или голямо количество слуз в акото.По принцип консумацията на някои храни ,може да доведе до оцветяване на изпражненията.

# 3
  • Мнения: 1 464
Благодаря ви, успокоихте ме малко !!!

# 4
  • Мнения: 4 358
Аз само искам да допълня, че акито става зелено и при претопляне или простудяване.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Но все пак сокчета не бих давала на тази възраст. Малка е още.

# 6
Не искам да те плаша-само разказвам. Вчера случайно разбрах за познато дете,че е било с алергия към кравето мляко.Любопитно ми беше как са го открили( и моята бебка е с тази диагноза и темата ми е ... Cry )Много се учудих като ми отговориха-по зеленото ако Shocked Случайно,на консултацията лекарката видяла току що напълнения памперс и била категорична в диагнозата.Бебето е било на 3 месеца,на адаптирано мляко.

Общи условия

Активация на акаунт