Shisheta Bebe Comfort

  • 694
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Mili maicheta niakoi shte dade li mnenie za shishetata na Bebe Comfort i za vsichko ostanalo na tazi firma.

Blagodaria Vi predvaritelno.

# 1
  • Мнения: 302
От раждането до сега използвам такива шишета и съм много доволна! Почистват се лесно и бързо! Смятам да подаря такива на сестра ми, като роди след няколко месеца. Simple Smile

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз подарих на една приятелка и каза,че е много доволна

# 3
  • София
  • Мнения: 50
с най-красивите картинки са според мен . Почти всички шишета са ми техни и съм доволна единствения недостатък за нас беше, че като новороден и до към 2месеца дупката на биберона беше голяма за бебо и  се давеше.

# 4
  • Мнения: 2 100
Доволна съм Peace

# 5
  • Мнения: 4 668
Аз имам две такива шишета , използвала съм ги 2 пъти и отидоха някъде в шкафа . Бебо се давеше с тях и според мен проблема беше , че нямат клапа за въздух или както там се нарича . Но може просто такъв модел да съм взела . Иначе всичко на Bebe comfort е страхотно и съм много доволна !  Hug

# 6
  • Мнения: 195
Аз имам прибори за хранене, купи,чинии.Отцедник за шишета,термочанта ,лигавници,играчки. От всичко съм доволна.Без бибероните залъгалки.

# 7
  • Мнения: 379
Доволна съм от шишетата, лигавниците, имаме и зимно лувалче, всички стоки са много хубави Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 98
Много съм доволна от шишета на Bebe Comfort. Тъй като бебчо от раждането е на изкуствено хранене, в началото дупките на бибероните, с които бяха комплектовани шишета ни бяха големи и се даваше. Купих с по-малкия размер дупчица и всичко беше наред. Доволна съм от чиниитекупичките и приборите за хранене, от лигавниците също. Всички неща са хубави.

# 9
  • Мнения: 1 544
Аз малко ще се повторя ,но също съм доволна и в началото дупката определено беше голяма но купих нова с по малка която ползвахме до втория месец и сега отново си е с оргиналната. И според мен продуктите са им супер  Peace

Общи условия

Активация на акаунт