годишна среща на близнаци

  • 2 807
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
мили майчета,
миналата година разбрах със закъснение че се организира всеобщо годишно събиране  Hugнякаде покрай морето;има ли някой по-ясна идея за тазгодишните планове за да си подредим лятото? newsm78
то може и да сте го обсъждали вече ама нали аз влизам от дъжд на вятър та.. Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 895
Срещата е на Златните всяка година в началото на септември. Ако поровиш с търсачката ще намериш старите теми от предишни години. Там някъде пише кой я организира,че съм забравила. Ходенето е с предварително записване Wink

# 2
  • Мнения: 7 803
ей супер може и да успеем да се класираме  Flutter

# 3
  • София
  • Мнения: 512
Ние ходихме през 2003 г . Тогава беше на 6.09 - Първата събота на септември.Интересно е за по-големите деца ( мое мнемие). Събитието траеше около 3 часа като началния бе 12 . Моите тогава бяха на година и 5 месеца и едва ги удържах да не заспят около 14 часа. Невероятна шумотевица беше - пееше Славка Калчева. Кувертите бяха за възрастни и само за близнаците , придружителите си заплащат. Записах ги по телефона - имена , ЕГН-та ....На място се проверяват записаните и така се влиза - дават ти талончета с номерата под които са записани. Заведението бе Цигански табор близо до аквапарка.

погледнете тук, за да добиете представа

# 4
  • Мнения: 412
ако съдя по последните снимки срещата е била доста уморителна newsm78
ние тогава ще сме на 2 и не знам дали не ни е раничко..

# 5
  • гр.София
  • Мнения: 55
Не зная какви са вашите сегашни впечатления,но аз бях разочарована от първата такава среща през 1992 или 1993 не помня вече.

# 6
  • Мнения: 964
Някой от вас мисли ли да ходи тази година?На мен ми се ходи ама ако си намерим компания.Така,че ако решите да ходите свиркайте и ние да дойдем.

# 7
  • Мнения: 2 839
Подкрепям Тединцето! Ходихме 2003, децата бяха на 2м. Организацията е много слаба. Мисля, че си струва да се отиде чак когато са в ученическа възраст и разбират за какво иде реч.
Виж, ако сядането беше организирано по възрастови групи, поне щеше да има файда за майките на малките да се запознаят.
Винаги се прави първата събота на Септември в р. Цигански табор на Златните. Има тел. за записване, не го пазя, но съм го побликувала тук други години.
Изобщо не препоръчвам на мамите с деца под 3г. да стъпват там. Заведението е ужасно усойно, страшна навалица става, абе хаос  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 481
Изобщо не препоръчвам на мамите с деца под 3г. да стъпват там. Заведението е ужасно усойно, страшна навалица става, абе хаос  Mr. Green

Аз пък си мислех тази година да ходим  newsm78
А нашите девойки тогава ще са на една годинка и един месец...

# 9
  • Мнения: 903
И аз си мислех да идем, но май ще се откажа, като чета какви са ви отзивите. Много ще сме малки май Sad

# 10
  • Мнения: 678
Сестра ми има близнаци/момиченца/,през2001 спечелихме за най-малки само на 84 дни.Беше много интересно,но през другите години не успяхме да отидем.Тази година ще се опитам да ги заведа,че родителите са на работа.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 037
ние ходихме през 2004 г макар и да бяха на 1г много им хареса защо танцуваха снимаха се с др.деца а после ги накранихме и те си заспаха в количката и си тръгнахме наистина е хладничко и голяма навалица относно възрастовото подреждане по-задните маси бяха свободни и може там да се съберем и да се запознаем лично да не ни мине котка път тази година смятаме да ги заведем да видим как ще е #Crazy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 037
сега се разрових назад и намерих телефона които е дала Дива-355654 за записване хайде чакам ви поне да пием по бира не е казано да стоите до края важно е да хванем началото Laughingотносно малките- взимайте смело количките и напред аз предполагам ще се озоря с моите хуни но ще видим #2gunfireкой-кого

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Срещата ще бъде на 2 септември,но не можах да намеря повече подробности

# 14
  • Мнения: 15
здравейте мами на близнаци! тази година срещата на близнаци ще проведе на 02.09.2006 г. от 12.00 часа в ресторант "Цигански табор" на Златни пясъци, близо до Аквапарка. Записването става по телефона - 052\355 654. ние ходим трета година поред и не се плащат никакви куверти. плащаш само , ако си поръчаш нещо отделно. на този тел. ще ви дадат по-подробна информация

Общи условия

Активация на акаунт