Очила за 7-месечен бебок?Има ли?

  • 1 389
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
Необходими ли са и имали очила за 7-месечно бебе и на коя фирма,е и накой друг отзив,ако не ми се смеете де Sick Crazy

# 1
  • Мнения: 3 760
Какви очила  #Crazy
Слънчеви ли?  Sunglasses

# 2
  • Мнения: 1 910
Ами не са задължителни.
Една широкопола шапка ще свърши също много добра работа.
Но ние купихме на Baby Banz и очила, и шапка. На 4м. е бебока ни. Не се дразни, като му ги сложим.

# 3
  • Мнения: 245
Ами не са задължителни.
Една широкопола шапка ще свърши също много добра работа.
Но ние купихме на Baby Banz и очила, и шапка. На 4м. е бебока ни. Не се дразни, като му ги сложим.
Е значи не съм луда  Party-имало и ми изглеждат наистина удобни и практични.А сега следва въпроса от къде да ги купя? newsm78
Мерси за инфото Simple Smile

# 4
  • Мнения: 245
Какви очила  #Crazy
Слънчеви ли?  Sunglasses
ъхъ че много пече тва вредно слънце Confused,а шапката се сваля от главата и на земята #Crazy

# 5
  • Мнения: 1 910
Ами тук четох, че в БГ имало на Chicco. А тези, може някой да ти ги донесе от Гърция например...

# 6
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
На Чико има, с ластиче са мисля.Провери в ДаНет, там ги гледах май. newsm78

# 7
  • Мнения: 5 183
Леле, моя юнак е на 3 години и половина и не трае о4ила и никога не е носил, а как ли ще е с малко бебе ...  newsm78

# 8
  • Мнения: 296
Има да, на Чико са и са много гъзарски Laughing, на нашия дребо му купихме и с една зелена биба е направо сладур от класа  Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Има на ЧИко, в магазините на ШТЪРКЕЛ.

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
А какви са цените?

# 11
  • Мнения: 245
В Данет-а няма,утре ще търся в Пловдив магазин "щъркел" и ще кажа цената Sunglasses

# 12
  • Мнения: 56
Здравейте, и аз търсих слънчеви очила за бебка. Видях в Овча купел в Пакостник беха около 10 лв. Продавачките казаха, че са много добри , но чак  от годинка можело Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 98
Има на Чико на доста места в София и в Mothercare на "Леге", но са само с червени рамки, струват 12 лева.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 99
В Данет-а няма,утре ще търся в Пловдив магазин "щъркел" и ще кажа цената Sunglasses
Във Вис Виталис има от новите модели с готино калъфче 0-12мес. -25лв.

Общи условия

Активация на акаунт