Какво ми става?!? HELP...

  • 994
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 400
Здравейте!
Имам нужда от вашите съвети, мнения и идеи. Ето за какво става въпрос: преди около година ми откриха кисти и ми назначиха противозачатъчни , които вече спрях. До тук добре. Обачеее - вече седми ден ми закъснява, а няма как да съм бременна ( всъщност не го изключвам тотално защото освен прекъснат ПА друго не използваме, но пък и за толкова години - бели не са ставали) и освен това вчера установих, че от гърдите ми тече (е, тече е силно казано) коластра или някаква друга прозрачно-жълтеникаква течност.  newsm78
Вече повече от 3 месеца не пия въпросните противозачатъчни и досега всичко беше наред.
Не знам...
В чудо съм се видяла... Може ли според вас да е от кисти или нещо от рода?
Знам, в понеделник съм на лекар, но дотогава има толкова време, а съм на прага на побърквацията...  Crazy
П.П.: Правих си тест (вчера - след 6 дни закъснение) и беше отрицателен...

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 14:55 от WILD_cat

# 1
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Немога да изкажа кой знае какво мнение,но гениколок ми е казвал,че ако тече някаква течност от гърдите трябва задължително да се отиде на мамограф.Не изкам да те притеснявам,консултирай се от мен успех и дано всичко е на ред!

# 2
  • Мнения: 8 917
Немога да изкажа кой знае какво мнение,но гинеколог ми е казвал,че ако тече някаква течност от гърдите трябва задължително да се отиде на мамограф.
Сигурно е нещо хормонално, но е добре да отидеш на лекар Peace

# 3
  • Мнения: 271
ако искаш си вземи още един тест за твое успокоение.нищо не ти пречи.поне ако е отрицателен ще изключиш бременността от притеснението.дано всичко да е наред Praynigпиши какво е станало при доктора

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Откакто имах 3 отрицателни теста 20 дни след закъснение на цикъла, а си повръщах, щото бях бременна...не залагам на точността им.

# 5
  • Мнения: 1 942
След като има секрет от гърдите най-вероятно има хормонален дисбаланс. Секрета се предизвиква от хормона пролактин и факта, че той не е в норма не е безобидно. Изчакай лекаря да те прегледа и предполагам да ти пусне хормонални изследвания. после май пак ще пиеш лекарства. Успех!

# 6
  • Мнения: 826
освен това вчера установих, че от гърдите ми тече (е, тече е силно казано) коластра или някаква друга прозрачно-жълтеникаква течност.  newsm78


И аз съм имала такова те4ение от гърдите,но тогава пиех противоза4атъ4ни и лекарят каза,4е те са при4ината.
Най-вероятно при теб се касае за хормонален проблем(ако няма бременност).

Общи условия

Активация на акаунт