USA мами, един въпрос

  • 685
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 210
Мили мами в USA, моля да ми отговорите на един въпрос  bouquet, поръчах си на един приятел обувки, но не мога да се ориентирам с номерацията Embarassed
По таблицата в сайта на производителя е написано 4е европейско 36 отговаря на 5. Да ама по-надолу има теаблица, според която с дължина на стъпалото 23.5см (както е в моя случай)или съответните ин4ове това съответства на 7-7 1/2. Моля, ако може някой да каже- на бг номер 36 кой номер отговаря.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!  bouquet  bouquet

П.С. Също да питам какви са на4ините да ми ги прати оттам- той ми предложи по пощата с колет- ставало за две седмици и струвало около 5$?????

# 1
  • Мнения: 7 837
Пълно е със сравнителни таблици, но доста често има разминаване. Аз пращах от тук обувки 6 номер, които отговаряха на 36. Май е най-добре да се ръководиш от таблицата на производителя.

При изпращането, е според теглото. Съмнявам сумата да е $5, но със сигурност няма да надвиши $10-15, ако испраща с USPS. Застраховка на пратката за $50, струва около $3.

# 2
  • Мнения: 233
В БГ нося 37, тук си купувам 7 или 7 1/2, зависи от модела.
Има възможност ако не ти стават да се върнат в магазина, но ще се натовариш с повече разходи за обратната пратка до САЩ.

Успех!

# 3
Номерацията много зависи от обувката. Аз нося 38 в Бг, а тук си купувам от 7.5 до 8.5. На 36 би трябвало да отговаря 6, а европейската номерация се различава от българската с около 0.5 номер. Тук във всеки магазин, в който продават обувки има една джаджа, която ти мери ходилото и ти дава номерацията. Аз бих ти препоръчала ако имаш възможност, очертай си ходилото на една хартия и я прати на твоя приятел да я премери на въпросното нещо.
иначе ако искаш виж това тук
и това Може и да си ги видяла вече, но за всеки случай...
А за пощенските разходи и на мен ми се вижда малко $5, $15 е по-реалистично.
Виж на USPS

# 4
  • Мнения: 7 091
Мили мами в USA, моля да ми отговорите на един въпрос  bouquet, поръчах си на един приятел обувки, но не мога да се ориентирам с номерацията Embarassed
По таблицата в сайта на производителя е написано 4е европейско 36 отговаря на 5. Да ама по-надолу има теаблица, според която с дължина на стъпалото 23.5см (както е в моя случай)или съответните ин4ове това съответства на 7-7 1/2. Моля, ако може някой да каже- на бг номер 36 кой номер отговаря.
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!  bouquet  bouquet

П.С. Също да питам какви са на4ините да ми ги прати оттам- той ми предложи по пощата с колет- ставало за две седмици и струвало около 5$?????


 Аз нося 36 номер и тук си купувам 5 1/2 или 6, зависи от обувката.  За пощенските разходи правилно е казала Кейси, не може да са 5$.  Тази сума може да я плати той за да му го доставят на него, но иначе до БГ( като се смята тежината на обувките)ще е най-малко 10-15$. Точно вчера пратих малък пакет от 350 гр за 12.80$

# 5
  • София
  • Мнения: 2 210
Много ви благодаря  bouquet  bouquet
Цената на транспорта не ми е толкова важна. Но доста се обърках с номерата. Ина4е "4епи4ките" са ето тези :
http://www.payless.com/Catalog/ProductDetail.aspx?&TLC=Women … iptiveColor=Black

# 6
  • Мнения: 826
Много ви благодаря  bouquet  bouquet
Цената на транспорта не ми е толкова важна. Но доста се обърках с номерата. Ина4е "4епи4ките" са ето тези :
http://www.payless.com/Catalog/ProductDetail.aspx?&TLC=Women … iptiveColor=Black

Еми,хубави са обувките,но те съветвам да си поръ4аш 1/2номер по-малък от нормалния ти размер..
Вси4ките 4ехли които имам са 361/2(ина4е нося 37),защото някакси ги правят широки и пръстите все
се хлъзгат напред. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт