питане за кърмата

  • 350
  • 3
  •   1
Отговори
мили мами искам да ви попитам относно кърменето аз нямам почти никаква кърма моето бебче си е на искуствено хранене но все пак изцеждам по 20-30грама на ден и и го давам нали казват че и 5грама са златни та въпроса ми е трябва ли да продължавам с ограниченията в моето хранене и по кое време все пак според мен не може всичко което съм хапнала за 24часа да се отрази в тези грамчета благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 8 917
мили мами искам да ви попитам относно кърменето аз нямам почти никаква кърма моето бебче си е на искуствено хранене но все пак изцеждам по 20-30грама на ден и и го давам нали казват че и 5грама са златни та въпроса ми е трябва ли да продължавам с ограниченията в моето хранене и по кое време все пак според мен не може всичко което съм хапнала за 24часа да се отрази в тези грамчета благодаря предварително

А ти сигурна ли си, че нямаш - понеже в момента, в който гърдите ми поомекнаха си мислех същото, но Гери до годинка си се изхрани от мен и то наддаваше доста Hug

# 2
Аз с големи усилия успявамх да изцедя тези грамчета и то за целия ден иначе няма нищо

# 3
  • Мнения: 3 760
 lilianeva, здравей!
Пиши, моля те, колко голямо е бебчето, от кога даваш добавка, въобще ли не кърмиш, кога цедиш...
Много е вероятно да можете да минете само на кърма или поне значително да увеличиш количествотой (стига да имаш желание, разбира се).   bouquet
Конкретно на въпроса: ако не прекаляваш със "забранените" храни и ако бебчо не прави реакция към нещо конкретно - хапвай си  Laughing
Това е в сила независимо дали кърмиш много или малко. Въпрос на бебче е!

Общи условия

Активация на акаунт