Avon VIII

  • 16 376
  • 307
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 291
Пак чукнахме 15 странички... пускам нова тема.
За съжаление в събота съм заета, ще работя  Sick и каталога ще го взема в понеделник.... така че ако някой е навит, нека да снима Юлския каталог, ако ли не ще мога най-рано другата седмица  Embarassed

Старата тема  Wink
Юнски ката … #1075;.(Webshots)

Юлски ката … 3;ог.

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 21:38 от nad_tab

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
някой виждал ли е "на живо" очилата от стр. 104, че моя приятелка си ги поръча и малко се притеснявам да не се разочарова Rolling Eyes, а комплекта на 109 как ви се струва newsm78, за себе си питам Whistling

# 2
  • Мнения: 3 835
Очилата са хубави, не се притеснявай!

Аз пък съм си заплюла гелът за лице за моментален загар ф.15 - N 5
Много съм доволна от тонираните гелчета - дават равномерно загар, макар и по-бавно - и освен това имат блестящ ефект. Sunglasses

# 3
  • София
  • Мнения: 5 826
Очилата са супер, много ми харесват, както писах и преди са за по-широко лице и са малко светли, т.е. не са за ярко слънце.

Стики, за кои тонирани гелчета говориш - автобронзантите ли?
А гела за лице за моментален загар, мисля че nad_tab каза, че е боичка само  newsm78

# 4
  • Мнения: 153
Искам да ви попитам за гланца на 33 стр Golden златен ли е или оранжев. Благодаря

# 5
  • Мнения: 4 473
Тези теми нямат изчитане и ще си позволя директно да питам, не ме бийте Blush Praynig

Интересува ме, онзи гел/крем (даже не знам как се казва точно Blush) за намаляване/забавяне растежа на косъма при какви методи на обезкосмяване действа ? Има ли значение кола маска, епилатор или бръснач се ползва и кога точно се нанася?
Благодаря предварително!  bouquet

# 6
  • Мнения: 5 313
Аз пък съм си заплюла гелът за лице за моментален загар ф.15 - N 5
Много съм доволна от тонираните гелчета - дават равномерно загар, макар и по-бавно - и освен това имат блестящ ефект. Sunglasses

Аз си го поръчах.Ще видим какъв ще му е ефекта. newsm78

# 7
  • Мнения: 661
A kakvo shte kajete za kompaktnata pudra na Avon?Dovolni li ste ot neia?

# 8
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Тези теми нямат изчитане и ще си позволя директно да питам, не ме бийте Blush Praynig

Интересува ме, онзи гел/крем (даже не знам как се казва точно Blush) за намаляване/забавяне растежа на косъма при какви методи на обезкосмяване действа ? Има ли значение кола маска, епилатор или бръснач се ползва и кога точно се нанася?
Благодаря предварително!  bouquet
Уж действа при всички видове епилация,но мен ако питаш,дрън-дрън......

# 9
  • Мнения: 93
Интересува ме, онзи гел/крем (даже не знам как се казва точно Blush) за намаляване/забавяне растежа на косъма при какви методи на обезкосмяване действа ? Има ли значение кола маска, епилатор или бръснач се ползва и кога точно се нанася?

 #2gunfire #2gunfire #2gunfire Жива измама!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 901
Искам да ви попитам за гланца на 33 стр Golden златен ли е или оранжев. Благодаря

Този гланц на апликаторчето си изглежда с точно такъв цвят, какъвто го виждаш на каталога - ако ми кажеш, че е златен, такъв ще го видя, ако ми кажеш, че се казва "оранж", като оранжев ще го възприема. Но стои различно на всяко лице - зависи от нюанса на цвета на кожата ти. Mauvelous Metal е къде-къде по-естествен цвят, все едно устните ти са навлажнени, но с естествения си цвят отдолу.

# 11
Бих искала да чуя отзиви за Дневния лосион за тяло "Сатенен блясък".Наистина ли придава лек тен на кожата? newsm78Струва ли си да го поръчвам Crazy

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 252
Интересува ме, онзи гел/крем (даже не знам как се казва точно Blush) за намаляване/забавяне растежа на косъма при какви методи на обезкосмяване действа ? Има ли значение кола маска, епилатор или бръснач се ползва и кога точно се нанася?
Благодаря предварително!  bouquet

Аз си поръчах ролката от тази серия. Ползвам я от известно време и май има резултат, ама може и да си внушавам. За сега съм доволна, но може да има и други мнения.  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 1 121
Аз не съм доволна от лосина за намаляне на растежа на космите. Но пък не се бръсна, а ги махам с епилатор, може в това да е причината.

# 14
  • Мнения: 5 622


 Аз си поръчах шапката и чантата, които са от някакъв бял плат с декорация-кръгове. Дано са хубави. Като дойдат, ще споделя  Wink

Също и онази гривничка за крака си поръчах, която е 10 лева. Изглежда много хубава в каталога, дано си струва и на живо.

Някой има ли онази чанта за път с кръговете в пастелни тонове от предния каталог? Отзиви за нея?

Общи условия

Активация на акаунт