Детски бански за момиченца- от къде?

  • 1 061
  • 13
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Къде има? Питах в няколко магазина и все няма. Юни заминаваме на море, исках да купя по един за Алекс и племенницата.

# 1
  • София
  • Мнения: 281
да и аз имам същия въпроси и ще следя темата.  Grinning

мен ме интересува къде в софия!

# 2
  • Мнения: 5 140

Илиенци, поне ти е близо.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 109
В момента са пуснали детски бански за момченца и момиченца в "Хит"-Младост.

# 4
  • Мнения: 7 474
И аз купих от детския в Хит в Люлин много готино долнище с къдрички за 5 лв.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 761
Иренке бански купувах през късна есен от магазин "Джиджи" в Надежда. Но аз купих цял бански, защото Дияна започваше плуване. Магаина се намира в новите блокове (мисля номера на блока е 170) на Ломско с/у "345" (бившите хали). От страната на "345" в посока към Младежкия дом се намира "Бокал". Там също имаше бански, но съм го купувала отдавна.
Днес нямам възможност да проверя, но утре мога да мина през магазините. Пак ще пиша.

# 6
  • Мнения: 641
На Плиска в едино магазинче за детски дрешки (от страната на киното) гледах миналата седмица, имаше цели и половинки. Най-скъпия беше ако не се лъжа 22.00 лева.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 816
В" БОКАЛ"на Стамболийски и Опълченска гледах вчера, имат голям избор! Hug

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
На Плиска в едино магазинче за детски дрешки (от страната на киното) гледах миналата седмица, имаше цели и половинки. Най-скъпия беше ако не се лъжа 22.00 лева.
Къде по-точно?В някое от тези магазинчета отпред или под блока?
В Мадъркеър ще докарат след 2 седмици

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
В базара в зала Универсиада има щанд на който продават трика, клинове и бански. Има различни модели за деца.

# 10
  • Мнения: 4 668
Вчера се разхождах по Витошка и видях момичешки бански в магазина за детските обувки . Не знам на кой № се намира , но е точно преди JEFF и ул. Солунска посока Съдебната палата . Имаше избор !

# 11
  • Мнения: 998
Страхотни бански има в детския магазин на Раковска точно на Кристал, ако се сещата един голям такъв  Blush

# 12
  • София
  • Мнения: 143
аз купих бански за дъщеричката ми от магазин"Бокал"-имаше голям избор. Simple Smile

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Иренке бански купувах през късна есен от магазин "Джиджи" в Надежда. Но аз купих цял бански, защото Дияна започваше плуване. Магаина се намира в новите блокове (мисля номера на блока е 170) на Ломско с/у "345" (бившите хали). От страната на "345" в посока към Младежкия дом се намира "Бокал". Там също имаше бански, но съм го купувала отдавна.
Днес нямам възможност да проверя, но утре мога да мина през магазините. Пак ще пиша.

Добре. Благодаря!
Аз търся точно цял бански.


В Илиенци не видях да има, но аз тогава и не гледах точно за бански де. Blush
А ако ходя скоро из центъра ще погледна и в Бокал.

Общи условия

Активация на акаунт