Zdraveite i ot men...

  • 1 456
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 532
Syvsem nova sym tuk..no gore6to mi prepory4aha foruma...tazi tema  mi grabna vnimanieto na pyrvo 4etene  za6toto i az sym maika na bliznaci ..Simple Smile
Radvam se da pozdravq vsi4ki 6tastlivi maiki na bliznaci Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 6 522
Ами добре дошла при нас - радвам се  Laughing . Разкажи ни нещо повече за теб и малките мишки  Two Hearts

# 2
  • Мнения: 532
Цитат на: bibi
Ами добре дошла при нас - радвам се  Laughing . Разкажи ни нещо повече за теб и малките мишки  Two Hearts


Ами..мойте вече са големи ...на 18 год.са..Ако мога ще ви бъда полезна с опит..

# 3
  • Мнения: 1 895
добре дошла,Фейт Grinning май ти си мамата с най-големи близнаци тук Laughing със сигурност ще има въпроси към теб.Утешително е да чуя,че някой е оцелял след 18 години съжителство с близнаци ooooh!  Banghead   action032 Шегувам се, разбира се Mr. Green от какъв пол са децата ти?

# 4
  • Мнения: 532
Цитат на: kremi
добре дошла,Фейт Grinning май ти си мамата с най-големи близнаци тук Laughing със сигурност ще има въпроси към теб.Утешително е да чуя,че някой е оцелял след 18 години съжителство с близнаци ooooh!  Banghead   action032 Шегувам се, разбира се Mr. Green от какъв пол са децата ти?


Здравей:)
Оцеляла и още как?!?Simple Smile) Няма страшно ...след 3-тата годинка вече свикваш:) Сега е лесно , а какво ще кажете за 72 чифта гащи на ден Simple Smile)))сега ми е смешно:))
Мойте са момче и момиче...дето се казва 6-ца от тотото:))

# 5
Здравей и от мен по точно тук обръщението е от нас Grinning  Grinning .Радвам се за такива майки като теб и си го пожелавам  да ме сполети и мен. Нека още дълги години да те слушат и да са около теб  Grinning  Grinning .Ти си една майка героиня браво на теб  Simple Smile  Simple Smile

# 6
не съм гост а съм аз  Grinning  Grinning тези пожелания са от мен

# 7
[
Оцеляла и още как?!?Simple Smile) Няма страшно ...след 3-тата годинка вече свикваш:) Сега е лесно , а какво ще кажете за 72 чифта гащи на ден Simple Smile)))сега ми е смешно:))
Мойте са момче и момиче...дето се казва 6-ца от тотото:))[/quote]

Страхотно!
Ти си ги гледала без памперси, честно, не мога да си го представя. Моите син и щерка са на 5 г., вече не са бебета, но още са големи диваци. Имам купища въпроси към теб
- биеха ли се - няма начин да не са - и кога престанаха?
- спряха ли да се конкурират за всичко и кога?
- ревнуват ли се от приятели?
- най-близките приятели ли са си или имат външни такива?
- кой за кого повече се грижи - тя за него или той за нея?
- за какво се карат на тази възраст?
- правят ли заговори срещу родителите си?
- в една стая ли живеят?
- в един клас ли учат?
- едно и също нещо ли искат да кандидатстват в университет?

сега за това се сещам, но още ще питам
да сте живи и здрави и много да те радват и занапред....

# 8
  • Мнения: 532
Цитат на: rumi_grigorova
не съм гост а съм аз  Grinning  Grinning тези пожелания са от мен


Много ти благодаря Simple Smile Да ти се връща Simple SmileГолям е кеф Simple Smile) Те са моята гордост Simple Smile Както и за всяка от нас:)

# 9
  • Мнения: 532
Цитат на: татата
[
Оцеляла и още как?!?Simple Smile) Няма страшно ...след 3-тата годинка вече свикваш:) Сега е лесно , а какво ще кажете за 72 чифта гащи на ден Simple Smile)))сега ми е смешно:))
Мойте са момче и момиче...дето се казва 6-ца от тотото:))


Страхотно!
Ти си ги гледала без памперси, честно, не мога да си го представя. Моите син и щерка са на 5 г., вече не са бебета, но още са големи диваци. Имам купища въпроси към теб
- биеха ли се - няма начин да не са - и кога престанаха?
- спряха ли да се конкурират за всичко и кога?
- ревнуват ли се от приятели?
- най-близките приятели ли са си или имат външни такива?
- кой за кого повече се грижи - тя за него или той за нея?
- за какво се карат на тази възраст?
- правят ли заговори срещу родителите си?
- в една стая ли живеят?
- в един клас ли учат?
- едно и също нещо ли искат да кандидатстват в университет?

сега за това се сещам, но още ще питам
да сте живи и здрави и много да те радват и занапред....[/quote]

мдам....така беше...Simple Smile сега на въпросите..никога не са се били жестоко ..нито са се карали..и до сега само се дърпат и борят .Не съм забелязала да има конкуренция между тях ..никога не съм ги делила ..даже и в боя! И днес със смях си спомнят че ако единия сгафи си го отнасят и двамата:) Като по малки играеха заедно ,в махлата ни имаше повече момчета и на дамата и се наложи покрай брат си да отрасне сред тях:) Сега всеки си има компания и приятели ,учат в различни училища но излизат и заедно .Живеят в една стая но всеки си оправя неговите неща:) На тази възраст се карат кой да седне на компа:) Но си отстъпват много:) В детската градина дъщерята се грижее за брат си , обуваше го , обличаше го...но сега всеки сам за себе си..Споделят си определено, чак заговори ..не знам..но имат тайни който не мога да изкопча по никакъв начин от тях:) И не трябва:) ммм........да видя имаше ли още въпроси..Simple Smileа, имат различни интереси ...и винаги е било така:)
ех......какъв е разкош да си майка на близнаци.....даа:))
поздрави от мен:)

# 10
  • Мнения: 2 051
А различни интереси ли имат сега, примерно за музика, предмети в училище и т.н.?
И кога се очертаха тези различия?
И пусни някоя тяхна снимка Grinning

Общи условия

Активация на акаунт