имате ли комплекси и как се справяте с тях

  • 2 524
  • 57
  •   1
Отговори
Здравейте мамита от скоро чета форума и наистина научавам интересни женски хитринки за разкрасяване както и някои новости и най важното за мен които са споделени от личен опит!
и ето аз сега искам да ви попитам:Имате ли комплекси и как се справяте с тях?
Аз например от както се помня не харесвам тялото си висока съм 170 и дори когато бях 50кг пак си мислех че имам корем че краката не са ми хубави и т.н. глупости които съм си внушавала сама и които гледайки си сега стари снимки виждам че е било без основание.също така от край време не си харесвам усните винаги ми се искало да са по плътни и отдавна се замислям дали да не го направя и не на последно място..бюста-за големината е ок но ми се ще да е по повдигнат!
сега е ваш ред Laughing

# 1
  • Мнения: 5 577
Комплекси чак не мога да ги нарека, но не харесвам някой неща във вънсшния си вид - прикривам ги доста умело.  Peace

# 2
  • Мнения: 5 475
Мисля,че всеки човек не харесва нещо в себе си...при мен по-скоро всеки път е различно...има дни в които се харесвам и такива ,в които-не се харесвам...но чак до комплекси..не съм стигала..  Peace

Както казва  МърГулиЯ ,важното е да умееш да превърнеш недостатъците в предимства!Това си е цяло изкуство.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 35 817
Че съм ниска и затова ходя на високо - дори в къщи.
Не толкова комплекс - защото не страдам от това, а просто се харесвам повече, когато съм на високо, а и много обичам високи обувки.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 718
Забравям ги (комплексите де) Simple Smile Така и така не мога да го променя.

# 5
  • Мнения: 7 186
Както казва  МърГулиЯ ,важното е да умееш да превърнеш недостатъците в предимства! Това си е цяло изкуство.  Peace

 Peace

# 6
  • Мнения: 3 331
smile3534Че имам големи бузи...
Винаги ми се е искало лицето ми да е по-изпито, но не става...  smile3506

Но пък така изглеждам по-малка от възрастта си...
Онзи ден една от онези приказливите баби ни заприказва на пътя, както си се разхождахме семейно.
"Ама и това голямото дете ли е ваше?!?
Ами наше си е...
Ами вие 23 години имате ли? newsm62
Имаме, имаме"
Пък ние сме на по 30... че и повече

# 7
  • Мнения: 4 473
Аз ще се престраша и ще отговоря: Не си харесвам бюста Embarassed, преди раждането ми беше гордостта, сега откровено казано ми е комплекс Cry, а и няма как да е иначе при мерки C/85 - D90(по време на бременност и кърмене) - остана B/75  Confused......добре, че са сутиените с подплънки Tired

# 8
  • Мнения: 6 472
В момента комплекси, свързани с външния ми вид нямам, но съм имала. В пубертета много се притеснявах, че съм висока и даже почнах да ходя изгърбена. В действителност съм 175 см, но израснах по- рано от останалите деца и ми се подиграваха. Другият ми комплекс бяха стърчащите уши. Леле имах чувството, че са като сателитни чинии Confused Ходех само с дълга пусната коса. После установих, че нито са толкова големи, нито толкова стърчат, нито пък на някой му прави впечетление. Сега си ходя и с вързана коса, макар че дори и в момента това не ми е любимата прическа Grinning

Винаги ще си намериш нещо, което не ти харесва във външния ти вид. В 99,9% от случаите другите не го забелязват или не им прави никакво впечетление и е безмислено да се комплексираш Hug

# 9
  • Мнения: 14 472
според мен по-страшни са комплексите не относно тялото, а относно поведение и усещане за собствената личност - пък и те по-трудно се осъзнават съответно по-трудно можеш да се избавиш от тях. и тъй като живота е отражение на нашите мисли и нагласи - и живота ни е ограничен и не можем да постигнем това за което мечтаем.

# 10
  • Мнения: 694
На мен още от ученическите години ми е останал един огромен комплекс-т момчетата ми се подиграваха за малките цици.Така си и останаха малки,но за щостие открих сутиените със силиконови подпланки.Вършат идеална работа.Но на мъжа ,който ме обича това въобще не му прави впечетление-и така малко по малко избягах от този комплекс,но истината е ,че никога няма да се съблека по монокини.А и голяма работа ,че имам малки гърди,те и без това имат едно предназначение и то практично-нищо,че са малки,явно пускат достатъчно мляко . Laughing
И аз се страхувах от височината,но сега се кефя,че съм висока-явно с годините всичко се осъзнава по друг начин...

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз ще се престраша и ще отговоря: Не си харесвам бюста Embarassed, преди раждането ми беше гордостта, сега откровено казано ми е комплекс Cry, а и няма как да е иначе при мерки C/85 - D90(по време на бременност и кърмене) - остана B/75  Confused......добре, че са сутиените с подплънки Tired
Да ти имам комплекса Crazy Моите цици пък въобще ги няма, но не се комплексирам от това. Виж дирника ми обаче как е наедрял... Срам! Embarassed Него обаче няма с какво да го коригирам Tired

# 12
  • Мнения: 4 473
Аз ще се престраша и ще отговоря: Не си харесвам бюста Embarassed, преди раждането ми беше гордостта, сега откровено казано ми е комплекс Cry, а и няма как да е иначе при мерки C/85 - D90(по време на бременност и кърмене) - остана B/75  Confused......добре, че са сутиените с подплънки Tired
Да ти имам комплекса Crazy Моите цици пък въобще ги няма, но не се комплексирам от това. Виж дирника ми обаче как е наедрял... Срам! Embarassed Него обаче няма с какво да го коригирам Tired

Да ти го покажа първо(комплекса) пък после пак се изкажи Crazy
За дирници дай да не говорим - моя изглежда уж прилично, ама с дреха, иначе не мога си преброя стриите  Sick(така е като се качват 28кг )

Ай стига толкоз Mr. Green

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да ти го покажа първо(комплекса) пък после пак се изкажи Crazy

По-зле от моите нЕма  smile3534

# 14
Това е болната ми тема. Имам комплекс, с които не мога да се справя - имам доста едри и криви зъби. За някои от вас това може да е смешно, но за мен е голям проблем. Носила сам скоби, оправиха ми се горе-долу, но не както искам.

Общи условия

Активация на акаунт