Възпалено оченце- да слагам ли капки?

  • 858
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 361
Мили мамчета,
На бебка и се възпали оченцето онзи ден, само на едното, имах съмнения за конюктивит, защото извираше страшна гной, отидохме при педито, тя се усъмни за нещо и ме прати на очен лекар, отидохме и там, проверихме за запушено каналче -слъзно, не се оказа това и ми даде някакви капки. С днешна дата окото на малката се успокои, бих искала да ви помоля да ме посъветвате дали да и слагам капките, или да изчакам още един ден да видя дали съвсем се е успокоило, да не я тероризирам с капките излишно newsm78 От друга страна да не е временно затишие пред буря?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 492
Слагай ги, няма много да разбере бебока! Нали знаеш, че при комплементарните органи винаги се слага и в двете - така, че капи и в двете оченца!

# 2
  • Мнения: 1 425
Най-добре продължи колкото дни ти е изписала лекарката. Моята дъщеря миналата година също направи конюктювит на едното око и продължихме с капките цяла седмица, макар, че окото се беше оправило. Профилактично слагахме и на другото оченце, по предписание на лекарката.
На теб може да ти се вижда успокоено оченцето, но да не е. Затова не ги спирай.

# 3
  • Мнения: 680
слагай ги очния не напразно ти ги е изписал!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 814
Слагай,защото тези неща са упорити! Hug  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 3 361
Ох, точно от това се опасявам- да не е само привидно успокоено оченцето  Sad
Може ли да има конюктивит само на едното?  newsm78

# 6
  • Мнения: 11 505
Аз бих слагала капките. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 814
Слагай и на двете,защото много лесно става пренасянето и към другото оченце!  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 621
Слагай капките, щом са изписани от очен лекар нама да навредят Peace

# 9
  • Петрич
  • Мнения: 321
Слагай капките,защото и на Ванката му беше възпалено окото,педката предписа капки без да ни прати на очен и ни каза като се успокои окото да ги спра.Така и направих,но след 1 седмица същото око пак възпалено.Тогава вече ни прати на очен и ни казаха 2 седмици да слагаме капки дори и да се успокои.От тогава не сме имали проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт