увеличени лимфни възли

  • 1 514
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
Здравейте от две седмици имам увеличени лимфни възли точно на свивката между краката като малки топчета са.Лекарката ми назначи антибиотик пих го една седмица ама топчетата си седят само дето не ме болят толкова защото там непрекъснато се търка от бельото.Незнам какво да правя вече с какво да ги мажа или пък да пия нещо?Казаха ми да търкам топчетата с зехтин ама незнам това с какво ще помогне ThinkingИмали ли сте такъв проблем,моляви ако някой знае нещо да напише  Praynig

# 1
Potursete w apteka WOBENZYM  enzimi.V pove4eto slu4ai pomagat za njakolko dni.

# 2
  • Мнения: 217
Какво представлява това  Christian?И горедолу каква му е цената Grinning?

# 3
  • Мнения: 666
 Същия проблем имам и аз днес го забелязах и смятам да ходя на лекар , ако не изчезнат до 2-3 дена - не ме болят , на теб лекаря какво ти каза на какво може да се дължи аз на себе си за пъви път го забелязвам дали няма връзка с ПМС

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 81
Аз знам,че лимфни възли не се разтриват,най-добре си пусни изследвания

# 5
  • Мнения: 217
Бях настинала и лекарката ми каза ,че това е причината ,в понеделник ще ходя да си пусна изледвания и ще видим

# 6
  • София
  • Мнения: 11 654
Преди 5 години точно там ми се бяха увеличили лимфните възли.Тогава разбрах,че лимфните възли в сгъвките на краката са свързани с краката.Точно тогава жестоко ми бяха изгорели краката по-точно глезените и се бяха подули и станали двойни,а по-принцип са слаби.
Освен това лимфните възли бързо се увеличават и по-бавно се прибират!Ако си установила,че поне малко са намалели от първоначалното състояние,макар все още да ги има не се притеснявай!
И след като са като малки топчета,ти сигурна ли си дали преди това ги е нямало?Аз например имам такива по шията,които при разболяване се увеличават и стават дори болезнени.
Успех и дано нищо да няма и да мине от самосебе си!

# 7
  • Мнения: 217
Да нямаше ги преди след като настинах се появиха ще видим в понеделник благодаря ви много за съдействието  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 150
Аz сьм сьЩият Кристиан,който бях като гост преди няколко постинга.
Енzимите действат иzклйу4ително бьрzо zа вьzстановяване особено в тоzи слу4ай с лимфните вьzли.Предполагам Ще можете да про4етете или на листовката им или в интернет или опитна аптекарка или лекар Ще ви раzясни действието им подробно.
Неzнам дали ги има в БГ,но струват около 12 Евро 30 таблетки.Нямат странични ефекти.Може да могат да бьдат порь4ани,ако ги няма като редовна стока.
Ако ги няма или са скьпи,про4етете какви то4но енzими сьдьржа и ги потьрсете в бьлгарското проиzводство на подобни енzими.Не може да няма енzими в БГ.
Успех.

Общи условия

Активация на акаунт