? за клиниката на Чавдаров

  • 1 459
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
Питането ми е към мамите, които са посещавали клиниката на Чавдаров - прегледите от специалисти там с предварително записване ли стават? Момченцето ми, по съвет на самия д-р Чавдаров, трябва да бъде прегледано от невролог в клиниката, но колкото и да опитвам, не мога да се свържа на посочените в сайта им телефони. А пък не ми се иска да пиша отново на доктора за това.
Така че, моля ви, кажете ми трябва ли да си запишем час за преглед там и ако да - по какъв начин, след като на телефона не отговарят?
Благодаря за отговорите предварително  bouquet  love001

# 1
  • Мнения: 1 271
triabva da si zapishete chas
i az dnes ne uspiavam da se svarja moje da ima problem s novite im telefoni

8281869
8284881

probvaj po-kasno
  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 710
Имат нови телефони, може би затова не ти вдига никой
Ето ги: 02 828 48 81 и 8281863

А ето и на д-р Чавдаров 920 60 81

# 3
  • Мнения: 113
Свързах се най-сетне с клиниката  Simple Smile, но ми казаха да звънна по-късно, защото д-р Радославова преглежда в момента. Явно вече са оправили проблема с телефоните  Wink

# 4
  • Мнения: 212
В тази тема може би имам по-голям шанс мамите, които са по-запознати да ми отговорят!  Praynig

В темата ДЦП д-р Ив. Чавдаров е писал, че:
      "По клинична пътека Ви се полагат 2 вида терапевтични процедури по 10 броя - по време на минималния 10 дневен престой на детето в съответната болница - тоест 20 процедури общо.
До 24 мес. възраст, детето има право всеки месец да бъде приемано за рехабилитация."

В случая с това бебче има съмнение, че е със синдром на Нунан. Казвам  "има съмнение", защото все още не са пристигнали изследванията от чужбина, но в епикризата диагнозата е такава.

Въпросът ми е: ако родителите вземат направление за физиотерапия и рехабилитация, ще могат ли да го използват в клиниката на д-р Чавдаров, понеже д-р Тодорова им е казала, че за генетичните заболявания не важат рехабилитациите при тях с направление. В кои случаи детето има право да бъде прието с направление?

# 5
  • Мнения: 997
 Ако си звъняла днес, може би е имало проблем свързан с това, че нямаше ток. Не съм сигурна, разбира се.

# 6
  • Мнения: 1 737
Здравейте,
адреса на тази клиника е бул. Възкресение 1в. http://bgmaps.com/map.asp?sid=6c40759e31c0e592573334176462b70f&a … p;ix=21&iy=26
Записала съм час на детето си, но нямам представа с какъв транспорт се ходи до там, какви рейсове спират, някой може ли да ме упъти? Живея в Борово.

Общи условия

Активация на акаунт