Искам да попитам

  • 745
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте искам да попитам 12 г.с или 13 г.с  се води за края на 3 месец благодаря предварително bowuu                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Последна редакция: сб, 27 май 2006, 19:57 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 3 760
Кой месец? Бременността продължава 9 календарни; 10 лунарни месеца...

# 2
  • Мнения: 670
Края на трети месец от бременността е 15-а седмица
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/13/66/

# 3
да ама не е 15 седмица е края на 3-ти месец а 12 май не можеш да четеш това пиши в тоя линк дет си ми го дала       smile3516                                                                                                      13 -та седмица от началото на последния ви мензис
11-та седмица от оплождането
4-ти лунарен месец
3-ти месец от бременността




Тази седмица свършват първите три месеца от бременността ви. Вече сте извървели една трета от пътя.

# 4
  • Мнения: 670
Здравейте искам да попитам 12 г.с или 13 г.с  се води за края на 3 месец благодаря предварително bowuu 
Ти май си видяла само началото на site-a... Защо не погледнеш и по-надолу.
15 - та седмица от началото на последния ви мензис
13-та седмица от оплождането
4-ти лунарен месец
3-ти месец от бременността

да ама не е 15 седмица е края на 3-ти месец а 12 май не можеш да четеш това пиши в тоя линк дет си ми го дала[smilie=smile3516.gif]                                                                                                                                               13 -та седмица от началото на последния ви мензис
11-та седмица от оплождането
4-ти лунарен месец
3-ти месец от бременността
Чета и то много добре... Погледни отново статията, какво пише накрая...

# 5
да ама не са 15 ,а са 12 или 13 влез в някой руски сайт за такива работи да видиш какво пише и тогава ми говори за тез 15 седмици че то по твоите сметки аз трябва да нося това бебе в мен 45 седмици я малко помисли реално че то идва 3 месеца 15 седмици и още 3 месеца 15 седмици правят 6 месеца и още 3 месеца до 9 месец не са още 15 седмици не стават 45 седмици а те са 40 нещо си в грешка мойто момиче . Значи 1 бременност е 40 г.с - самите месеци са по-различни от обикновените, защото 1 месец бременност се състои от 4 г.с - тоест следва се лунарния цикъл, който е 28дни.....12г.с са 3 месец от бременността и не ме мотай с тез 15 седмици дрън дрън глупости за сефте чувам тез 15 седмици че са 3 месеца аз ти казвам влез и разгледай руските сайтове щтот те са много и в изобилие а не тва дет го пише тук в бг мама в развитие по месеци та то кат гледам само тоз е сайта за такива работи 2-ри няма и да направят Извини ме че така ти говоря но помисли малко реално преди да пишеш такива работи Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 2 217
Хем питаш, хем си зла!
Дръж се малко по-прилично бе момиче!
Може ли така просташки да се отнасяш към мнението на майка Twisted Evil
Щом не ти харесва нейния отговор, изчакай следващите.
Като толкова добре знаеш кой месец си - защо задаваш тъпи въпроси?
И се научи да пишеш грамотно...мойто момиче #2gunfire

# 7
  • Мнения: 670
bbb83, не съм очаквала такова ограничено мислене и просташко изразяване от бременна жена, която след време ще възпитава своето дете.
Освен, че си глупава, си и неграмотна. Математика учила ли си поне до осми клас?
Всъщност ако имаше някакви знания по елементарна математика, нямаше да продължаваш да спориш.
Лека и безпроблемна бременност.

П.С: Дори и да смениш account- а си, манталитета ти ще лъха от всяка твоя публикация.

Последна редакция: вт, 30 май 2006, 08:32 от errai

# 8
  • Мнения: 1 860
 И ако не си доволна от отговорите иди си питай личния лекар.

Общи условия

Активация на акаунт