отстъпки за деца в албена

  • 1 698
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Момичета, нещо не мога де се ориентирам с отстъпките за деца в Албена.Ние си имаме двечки - принцеса на 6 годинки и  принц само на 5м.Какво би трябвало да плащам за тях според вас????

# 1
  • Мнения: 9 990
На мен не ми е ясно за какви точно отстъпки става въпрос? newsm78

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
При ол инклузив за две деца до 12 години за едното не плащате нищо, а за другото - 50% от цената на пакета. 

# 3
  • София
  • Мнения: 293
И за двете деца ще ти е безплатно. Аз резервирах вече, та съм сигурна  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 99
За кой хотел и при кави условия??? А и за кой период може да се засечем

# 5
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Не съм сигурна че с две деца ще е безплатно за тях!Малката ни дъщеря беше също бебе но си я броиха и плащахме 50% от цената на възрастен а тя не е спала даже и на допълнително легло

# 6
  • София
  • Мнения: 293
Аз също съм с две деца - на 8 и 1 год. Резервирах двойна стая за хотел Калиакра. Големия ще спи на допълнително легло, а за малката ще си нося кошарка. При резервацията в офиса на Албена НЕ ми поискаха пари за децата, поискаха пари само за нас двамата с мъжа ми.  Naughty  Капарирах 30% от сумата. За периода 28.08 - 04.09 цената е по 75 лв на човек all inclusive. Ако платиш цялата сума до 15.06 имаш 10% отстъпка. Видях и някаква брошурка на Мтел, че тези които имат Мтел Клуб карти  ползват 12% отстъпка от цената.  Grinning

# 7
  • Мнения: 4 371
Марийка, къде е офиса на Албена в София?

# 8
  • София
  • Мнения: 6 559
Марийка, къде е офиса на Албена в София?
0800 12211 - безплатен за клиента
088 1221 - без доп.импулси
0579/62920- телефон за резервации в Албена
0579/62052 - информация за онлайн резервации
Бюро в София
Адрес ул. “Искър” № 7
София 1000 
Тел  + 359 2 9884500
Факс  + 359 2 9884542
 
 

 

# 9
  • Мнения: 4 371
Биби, длъжница съм ти от днес Mr. Green
Какво пиеш викаш beer

# 10
  • Мнения: 5 622
Биби, длъжница съм ти от днес Mr. Green
Какво пиеш викаш beer

И аз съм и длъжница, че тя ме светна за хотела във Велинград  Sunglasses

# 11
  • Букурещ
  • Мнения: 7 833
За миналата година не платихме нищо за Ади за all inclusive говоря.
Но тази година ще плащеме 50%, защото е вече почти 4 годишна.

# 12
  • Мнения: 5 622
За миналата година не платихме нищо за Ади за all inclusive говоря.
Но тази година ще плащеме 50%, защото е вече почти 4 годишна.


Е защо?  ThinkingТова, което четох в офертите към някои хотели, 50% се пплащат само за второ дете. А пък някъде и двете деца са безплатно  Rolling Eyes

Може би зависи от хотела ли?  newsm78

# 13
  • Букурещ
  • Мнения: 7 833
Бубе, не знам. Само знам, че миналата година, не плащахме нищо за Ади, тя нямаше още 3 години навършени тогава, спеше си на отделно легло, ползвахме и 15% намаление за нас от цена рецепция по други причини, но мисля, че тази година ще плащаме за Ади, без да съм 100% сигурна. Може и от политиката на отделните хотели да зависи, знам ли.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 559
Биби, длъжница съм ти от днес Mr. Green
Какво пиеш викаш beer
Mr. Green Mr. Green Mr. Green кат`знам що да не кажа бе  Grinning, утре ти нещо ще ми кажеш

Общи условия

Активация на акаунт