кърмене и разстройство

  • 1 130
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
От 2 дни сме с разстройство в следствие на настинка; има сополи, но те вече намаляха. Та въпросът ми е колко е нормално да продължи това чудо и дали да спра с кърменето? Изпаднах в чуденка дали кърмата ми не я разхлабва  newsm78 Докторката ни изписа Смекта, Калции и Лечебна Милупа, давам също оризова вода.
Няма апетит, акитата почти попиват в памперса и са зеленикави (освен тези от моркова де), иначе е весела и жизнена.
Освен всичко друго, сега и аз се разболях ..
а забравих да кажа, че докторката ми каза да давам и ентерол и според нея нямало проблем да я кърмя ...

Последна редакция: пт, 26 май 2006, 15:46 от taigi

# 1
  • Мнения: 179
и ние сме със същия вирус!Двете лекарки при които водих моята щерка ми препоръчаха единствено да я кърмя и да и давам оризова каша.от 3 дни сме така.давам ентерол,смекта и все още не е спряло.акото не мирише на лошо,което е успокоително.ще мине!

# 2
  • Мнения: 1 559
     Не само че е противопоказно да спреш с кърменето точно когато детенцето е с вирус, ами и е нужно да кърмиш честичко, за да не се обезводните от разстройството. Лечебната Милупа - ако правилно съм разбрала, става дума за ам.. Уверявам те, няма нищо по-лечебно от маминото млекце Wink Организмът на мама успява да произведе защита срещу болестотвортните агенти и кърмейки бебето, му помагаш да изкара по-леко вируса.  Класическото лечение на разстройство - със смекта и ентерол - ще облекчи положението симптоматично, а иначе вирусът просто трябва да си мине... Избягвай да даваш разхлабващи храни, наблегнете на ориза,картофите и морковите.  Освен оризова вода, може да даваш и чай от шипки. И най-вече кърми честичко и се старай бебето да поема повечко течности. Бързо оздравяване! Grinning

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Мина ни разстройството  Peace сега май ще имаме обратния проблем  ooooh!

# 4
  • Мнения: 8 917
     Не само че е противопоказно да спреш с кърменето точно когато детенцето е с вирус, ами и е нужно да кърмиш честичко, за да не се обезводните от разстройството.

 Peace Имаше и някакви хомеопатични свещички против повръщане, но не знам дали със сигурност стават за бебенца...Вомитусхил или нещо такова беше Embarassed, но нека все пак някой който ги е пробвал да каже, че се съмнявам дали не бъркам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт