Жената на мечтите на Мъжа ви!

  • 5 016
  • 80
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Я споделете коя си харесват мъжете ви. (Като изключим нас самите като №1  Mr. Green)

ето и любимката му

Adriana Sklenarikova


# 1
  • Мнения: 5 647
Анджелина Джоли.

# 2
  • Мнения: 2 212
незнам  Rolling Eyes трябва да го питам ама смее ли да каже, че аз съм  afwitch

# 3
  • Мнения: 5 577
Елена Папаризу, аз съм го казвала и преди.

И Росица Иванова, Мис Бг, русенката - озни ден беше на съседната маса на барчето в парка, много красива, като на снимките. Той с нея още нсвремето бил чакал автобуса за работа на една спирка (тя отивала към гимназията) и ми говореше колко е красива.  Grinning



# 4
# 5
  • Мнения: 14 486
хаха тази в подписа ми и синди крауфорд. имаше веднъж нещо от рода "ммм ева мендес" но го пресякох още в ранен стадий. селска хубостница - няма какво да си пада по такъв елементарен тип - аз съм интелигентно красива. и приличам на оная сладурка долу

# 6
  • Мнения: 1 840
Аз бе  smile3521, ама че въпрос...  smile3534 smile3534

# 7
  • Мнения: 6 891
Моят няма вкус Close Както вече казах, тази нощ сънувах, че ми изневерява с ей тая крава. И той по принцип си я харесва много де. И по Анджелина Джоли май си пада...ама може и да се лъжа.

# 8
  • Мнения: 42
Моя мъж е цицоман. Аз пък съм с малки цици. Обича русите високи мацки. Аз пък съм червенокоса миньонка. Абе що ли се омъжи за мен той? newsm78

# 9
  • Мнения: 14 654
Моя мъж е цицоман. Аз пък съм с малки цици. Обича русите високи мацки. Аз пък съм червенокоса миньонка. Абе що ли се омъжи за мен той? newsm78

все едно аз съм го писала това  Joy Joy Joy
само че съм с кафява коса

# 10
  • Мнения: 442
преди беше лив тайлър
след това, разбира се, ангелина джоли
а сега вече е
 

# 11
  • Мнения: 3 569
Навремето бях луднал по Анджелинка. Имах неблагоразумието да споделя на жената, че ми харесва. Оттогава като я видя на екрана и усещам погледа на жена ми как се съсредоточава върху мен... дори и да се намира зад гърба ми  Mr. Green В интерес на истината й се наситих на Анджелина. Убавелка е, но като че ли сорях да бленувам Simple Smile

Ако трябва да кажа съпругата по кого си пада, ще ми трябва много време да помисля. Не съм запознат май  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 722

Ей за тази знам със сигурност,но за извън България трябва да го питам после...
/успях да вмъкна снимкааа  newsm44/

# 13
  • Мнения: 442
Навремето бях луднал по Анджелинка. Имах неблагоразумието да споделя на жената, че ми харесва. Оттогава като я видя на екрана и усещам погледа на жена ми как се съсредоточава върху мен... дори и да се намира зад гърба ми  Mr. Green .............

навремето, точно по същия начин и аз се вторачвах в мъжа ми, когато гледахме филм с лив тайлър. а той ми се хилеше със същата озъбена усмивка.
НО това беше навремето  Mr. Green

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Маги ДС То ясно, че 1ви сме ние  Twisted Evil
Аз за това съм написала след нас кои са любимките  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт