По план...смотана работа.

  • 4 968
  • 73
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
По план трябваше сега да съм бременна последни дни на 9-ти месец. Тези дни ми е много смотано и загубено, чат-пат се сещам за това. Не съм вманиачена на темата, нито мисля постоянно, но все пак се сдухвам отвреме навреме. Малко ободряване няма да ми дойде зле, тъй че - давайте  Confused

# 1
  • Мнения: 1 685
А какъв е този план?
Имала си поръчение-задължение от дружинният съвет ли?

# 2
  • Мнения: 9 990
Бу, и аз планове кроях, кроях.......та се разпрах от кроене на финала. WinkНе си сама Hug

# 3
  • Мнения: 4 324
Колежке, плановете се правят за да не се изпълняват Wink

Шегичка Wink

Кажи сега от 9 месеца правите опити ли?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Да, ама колко неща си обмислила през тези "пропуснати" месеци! И си много по-подготвена за второто бебче. Още малко и ще стане! То просто изчаква момента - може да иска да е есенно бебе!  Heart Eyes

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
По план и з трбваше да съм в отчетните за октомври.Да ама не.Господ има други планове за нас Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 685
Бу, ти всъщност загуба ли си преживяла или само по план е трябвало да стане така!

# 7
  • Мнения: 3 376
Бу, а ти още ли кърмиш? Дали не ти пречи пролактина?

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Бу, ти всъщност загуба ли си преживяла или само по план е трябвало да стане така!
По план само. Слава Богу, не съм имала загуба.
От началото на септмври правим опити.
Планувах в идеалния вариант 3 години разлика между децата. Сега Мая е на 2г и почти 11м., а аз съм където си бях... С бодра крачка към 4-годишна разлика и следващия септември...

Бу, а ти още ли кърмиш? Дали не ти пречи пролактина?
Гризка, да. Мисля си, че може и това да оказва причина, но все пак - кърмя веднъж на ден само от много време... По статистика са нищожен процент жените, които кърмят и не успяват да забременеят, как пък точно аз се набутах в тоз процент?!

# 9
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Бу, съвсем скоро бях в тази "фаза". Трябваше през април да ставам мама. Да, ама не. На всичкото отгоре първа братовчедка на мъжа ми роди момиченце с 2 дни разлика от моя термин. Чувството е ужасно. Още не съм виждала детенцето, дано го понеса леко.

Как се справих ли? Не знам. Няколко дни плаках като поглеждах календара. На всичкото отгоре това съвпадна и с аборт в 7 г.с., та ми се струпа наведнъж.

Всъщност знам как се справих - не се крих, показвах болката си, и най-важното - мъжът ми ми помогна МНОГО. Сега не мисля за това. Безмислено е. Поставям си цели за идните месеци - как ще отслабна, какъв тен ще направя на плажа, къде ще ходим на почивка и колко пъти  Mr. Green колко бира ще изпия ... Помага  Peace

# 10
  • Мнения: 3 785
 Heart Eyes,ако ставаше с планове моето дете да е тръгнало на детска градина вече,аз затова харесвам поговорката"ако искаш да разсмееш Бог разкажи му за плановете си".
И нашият ред ще дойде Praynig само дано да е по-скоро, че нещо ми се изчерпа търпението.

# 11
  • Мнения: 4 324
Ти пък как избра 3  години разлика между лапетата, 4 си е по-добре Wink Simple Smile Simple Smile
Айде УСПЕХ и да се похвалиш скоро!

И все пак проблема наистина може да е в пролактина.

# 12
  • Мнения: 9 990
Ай стига де, и аз исках такава разлика-едното да е на градина, другото-на ясла...после едното на училище-другото на градина....ей такива разни планове кроях ли кроях....

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Ти пък как избра 3  години разлика между лапетата, 4 си е по-добре Wink Simple Smile Simple Smile
...
И все пак проблема наистина може да е в пролактина.
Аз две исках, ама ме дошубя тогава Laughing
Може, знам ли...

# 14
  • Мнения: 514
И аз имах големи планове.....за зодията на бебето, за пола......и още куп неща, които не искам да изброявам защото ще стана за смях Simple Smile. Дойде време да пуснем и плана в действие, е да ама не проработи....даже се отвратих от секса, спря да ми доставя удоволствие......а за половинката да не говорим, колкото не исках аз..... той два пъти повече  Grinning
Много хубаво си го казала...."по план....смотана работа"......по-добре да стават гафове докато се "пазим"  Laughing
Айде горе главата, дано се похвалиш скоро!

Общи условия

Активация на акаунт