Изгори си ръчичкака.

  • 3 801
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Момичета помагайте мола! Моята щерка днес докато се устя грабна на татко си цигарата от устата и я стисна в ръчичката. Изори се яко и сега има два огромни мехура на пръстчето. Да не ви разправям какъв рев му удари. Най-кофтито е, че тя пипа всичко с ръцете си и всеки път като хване нещо с тази ръчичка и надава какнски вой. Намазах я с Дефламол и и сложих една от бебешките и ръкавички. Ако знаете някакво мазило или бабин лек, с който да облекча болката и да и мине по-бързо казвайте, че направо не ми се мисли като се спукат мехурите как ще е.

# 1
  • Мнения: 3 760
Трябваше веднага да сложиш сода бикарбонат. Но сега вероятно вече е късно...
Само мехури ли има или и рана?
Ако са мехури - нищо не можеш да направиш освен да намажеш със сок от алое (ако имаш растението) или алое гел.

# 2
  • Мнения: 4 668
 Пантенол спрей много облекчава и много бързо зарастват раните . Дано бързо да се оправи . А въпросният Пантенол и на мене лично много ми е помагал , много жестоко си бях наранила крака и нищо друго не ме оправяше , а с него за два дни ми се затвори раната и спря да кърви !

# 3
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Вземи Пантенол спрей, невероятно бързо зараства рана от изгорено с него.Да се оправи бързо малката палавница.

# 4
  • Мнения: 2 818
Витасин Peace Дано бързо се оправи ръчичката... Sad

# 5
  • Мнения: 442
и аз препоръчвам пантенол-спрей. мъжът ми си беше изгорил много жестоко ръката и с този спрей се оправи много бързо.
дано по-скоро й мине на малката и да забрави.

# 6
  • Мнения: 7 640
не се коркай, от цигара не може да се изгори чак дълбоко. А мъжът ти е за бой да пуши при детето smile3512

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
пантенол спрей или пантогел

# 8
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Едно време имаше един НИФУЦИН гел, с който се мажеше и ставаше като кожа върху изгореното. Сега май го няма, но питай дали има аналог. Водеше се течна превръзка за изгорено. Прилича на пилинг-маските за лице, тези дето изсъхват и после се обелват, но в случая не го белиш, за да пази мехура. Дано мине по-скоро!

# 9
  • София
  • Мнения: 610
Хомеоплазмин-това използвахме миналата година,когато щерка ми реши да изпробва колко е топъл котлона с голи пръстчета ShockedНо благодарение на него доста бързо заздравяха раните.Успех и на вас и бързо да се оправи ръчичката!  bouquet

# 10
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Алоето прави чудеса. жземаш листо белиш и мажеш със гела. Или ползваш гел от аптека.
Същото нещо лекува и порезни рани и слънчево изгаряне.

# 11
  • Мнения: 492
Вземи Пантенол спрей, невероятно бързо зараства рана от изгорено с него.Да се оправи бързо малката палавница.
Peace
Преди две седмици се изгорих докато панирах кашкавал.Пантенола облекчи болката бързо!

# 12
  • Мнения: 4 068
Благодаря ви момичета!
Днес е по-спокойна малката. Дано е минала поне малко болката. А таткото не е виновен хич даже. Ние бяхме навън и аз явно прекалено съм се приближила до него и то за секунда стана белята. Аз даже в първия момент не разбрах защо писна детето. Помислих, че може някоя оса да я е ужилила. Абе явно и такива неща се случват. То тепърва ще има рани и падания де.

Общи условия

Активация на акаунт