Бременен мъж?!!!!!!!!!

  • 3 902
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Бременен мъж?Прочети тук!


 Mr. Green Ако можеше това да стане бихте ли си спестили удоволствието от едно раждане?  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 27 май 2006, 08:30 от Leo

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Да, хайде и те малко да се поизтормозят Crossing Arms

# 2
  • Мнения: 5 622


 Ей да не е Арнолд Шварценегер? Бременен с второ?.........  Joy

# 3
  • Мнения: 7 474


 Ей да не е Арнолд Шварценегер? Бременен с второ?.........  Joy

Не знам кой е , обаче изпитах садистично удоволствие  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 7 186
Ами естествено, аз съм ЗА. Peace Twisted Evil Mr. Green
А дали може и цикъла да им прехвърлим? newsm78
Иначе съм навитак да изкарам 1- 2 казарми. Hug bowuu

# 5
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
А дали може и цикъла да им прехвърлим? newsm78
Иначе съм навитак да изкарам 1- 2 казарми. Hug bowuu

за цикъла и аз съм навита, от раз, ама за казармите.. тц Naughty
те да си ходят там

# 6
  • Мнения: 7 186
Никой не каза откъде ще забременяват мъжете. Да не е оттам, дето слънце не огрява? Mr. Green Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 2 792
 Бих си го спестила с огромно удоволствие, никога не съм обичала някой да ми мрънка постоянно на главата.
  В моето съзнание забременял мъж е едно постоянно оплакващо се, мрънкащо и досадно същество,  със сигурност изтормозената ще бъда аз, а не уж страдалеца, защото все пак говорим за бременност.

# 8
  • Мнения: X
Като гледам как му се отразява моята бременност,се опитвам да си представя ,ако и корема беше на него...То не му се прияждаха разни работи...то не беше изнервен...така,че мерси съм-по-добре на мен да ми тежи и малко болки да изтърпя накрая,отколкото с години наред да слушам за непосилните мъки и страдания.... Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 5 468
Предпочитам аз да си раждам децата, а не някой друг да ми ги ражда. После ще ми се фука, че той е родил, че той, той, той... няма да го издържа. А колко ще мрънка, докато е бременен и след като роди ooooh! - благодарим. Доверие повече на мен си имам.

# 10
  • Мнения: 46 437
Веднага  Close

# 11
# 12
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Бременеенето не си го давам Naughty,но цикъла с удоволствие му го подарявам  Hug!

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
 NaughtyНе. Не ми е пречка или тежест бременността и раждането.
А ако все пак мъжете могат да забременяват, ние ли ще трябва да ги оплождаме и как ще стане това? Joy

# 14
  • Мнения: 5 370
Бременеенето не си го давам Naughty,но цикъла с удоволствие му го подарявам  Hug!
Анджак. И аз това искам.
Офф топик-момичета, пада се да съм цикъл по средата на ваканцията-давайте акълчец. Tired ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт