Дайте някакъв съвет

  • 451
  • 3
  •   1
Отговори
Предстои ни да станем повечко хора у дома и трябва да направим ремонт ,но жилището ни е малко.Трябва да осигурим нормално място и за новия чле на сем.та въпроса ми е за двуетажните легла.Мисля да си поръчаме такова легло,което да бъде с решетка като кошара на 1-я етаж,а на 2-я с защитна табла защото баткото е на 4 год.почти,а незнам дали ще е удобно така и най-вече безопасно newsm78.За сега друга идея не ми идва какво да направя #Cussing out

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 336
Ние със сестра ми с такова легло сме израснали. Удобно е. За спане е безопасен втория етаж, но виж ако е палаво детето, може и да падне при игра. Сестра ми веднъж падна, но нищо й нямаше. Малко трудно ще ти е оправянето на втория етаж, но се свиква. То зависи и от модела, де.

# 2
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Ние купихме високо легло за моя син, когато беше на 6 и половина.
Имаше два вида високи легла. Едните бяха за по-малки деца, те са по къси и не толкова високи, а другите са за тинейджъри, те са по-дълги и на по-голяма височина. Ние взехме от вторите, възрастен също може да спи в неговото легло, аз съм го пробвала   Embarassed Долното легло при нас се сгъва и става като фотьойл.
Недостатъците са, че трудно се сменят чаршафите, не ме питай 9ти месец как съм се катерила да го оправя. Труден е контролът над детето вечер, преди имах навика да го наглеждам и да го целувам докато спи, а сега не става  Rolling Eyes Ако е болен и трябва да се контролира температурата също е проблем. Тогава се налага да го вземем в нашето легло или да опънем леглото под неговото. Майка ми не го харесва, защото не можела да завива внука си нощем, като се отвиел Grinning
Предимствата ги знаеш. Спестява много място и децата го обожават  Heart Eyes
Като избирахме легло търсехме да е по-стабилно. Повечето модели се клатеха доста. Наистина тези легла имат едно задължително закрепване към стената, но въпреки това искахме и незакрепено да не се клати. За съжаление не обърнахме внимание на стъпалата. Малко са неудобни тези на нашето легло.

# 3
  • Мнения: 603
Уверете се, че баткото няма да се страхува да спи на втория етаж. Може да пробвате легло на познати.
Имам едни приятели, които купиха такова легло, а сега използват втория етаж за склад за играчки, защото баткото не иска да спи горе.
Сигурно зависи от темперамента и възрастта на детето. Тяхното е на 3,5 год.
А може и причината да в това, че преди спеше на легло залепено за голямата спалня. И просто да не иска да се лишава от близостта с родителите.
Ако не сте сигурни за двуетажното, сигурно може да се измисли някакво друго преустройство, но то е предмет на друга тема...

Общи условия

Активация на акаунт