Бански за бременни от къде?

  • 2 557
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 679
Ако някой знае къде мога да си купя да пише, че остава по-малко от месец до почивката и да почвам да стягам куфарите Laughing Става дума за София

# 1
  • Мнения: 7 474
Цял ли имаш предвид?

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ха- хааааааа....за какво са ти бански......карай по къси панталонки и потниче

# 3
  • София
  • Мнения: 679
Няма значение само да се вмъкна.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 326
Мини на Графа като тръгнеш от бившите Валентини към площад Славейков на лявата страна имаше едно магазинче за бански, аз от там си купих преди две години цял, не знам дали беше за бременни или за дебели Laughing , но кройката му беше доста подходяща за голям корем и ми беше доста удобен.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
В Мадъркеър ще докарат след 2 седмии сплециални бански за бременни

# 6
  • Мнения: 34
А къде в София се намира магазина на Mother care?

# 7
  • Мнения: 1 097
половинки няма ли да ти свършат работа?  newsm78
За кво ти е специален бански за бременни? да не си печеш корема ли?  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 8 917
Аз си купувах по-голям номер бански - на половинки. Имаше в Дика някакво намаление и много ми харесаха- но това все пак бе преди близо 2 години Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 679
Какви половинки, аз в горнището сигурно съм размер XL, а долнището М. Никаква възможности да се вместя в бански горище и долнище един размер.

# 10
  • Мнения: 564
Днес видях в Премама

# 11
  • Мнения: 2 494
Аз миналото лято търсих, но бяха много скъпи - към 80 лв  #Crazy, а за 1 лято не си струва, според мен.
Купих си един цял бански, по голям с 2 номера, от по-разтегателна материя!  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 679
Купих си бански от две части с връзки на долнището, така, че си реших проблема. Не си струва да се дават много парички за бански дето ще го облечеш само едно лято. Купих и голям шал за коремчето и стана много добра комбинация. Благодаря за мненията ви.

# 13
  • Мнения: 2 255
Купих си бански от две части с връзки на долнището, така, че си реших проблема. Не си струва да се дават много парички за бански дето ще го облечеш само едно лято. Купих и голям шал за коремчето и стана много добра комбинация. Благодаря за мненията ви.
newsm10
Абсолютно съм съгласна, аз така си купих по-голям номер заради бюста, а долнището му привъзвах повечко връзките и ми беше ОК  thumbsup

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък ходих дюс.........но бяхме на почти безлюден плаж

Общи условия

Активация на акаунт