Kakво се прави с .....

  • 1 522
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Днеска ни беше погачата, какво се прави с парите и вързопа, в който седят newsm78

# 1
  • Мнения: 1 182
Ами ние на другия ден ги прибрахме на децата в касичката Hug и още са си там Embarassed

# 2
  • Мнения: 5 103
А в кърпата оставят ли се пари?????

# 3
  • Мнения: 1 182
Ние не оставихме.Кърпата я изпрах и прибрах.

# 4
  • Мнения: 3 089
парите ги похарчих за разни дреболийки за детето. кърпада дори не помня коя беше. виж, хлябът, който качих на най-високата част на един шкаф, все още си стои там. а мина около половин година  Joy

# 5
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ние подържахме паричките, вързани в кърпата, нависоко (бяхме ги сложили върху гардероба) и след време ги похарчихме

# 6
  • Мнения: 9 899
леле, майче, и нашите трохи в кърпа си седят горе върху шкафа  ooooh!
не, в кърпата не се оставят пари. В кърпата се събират само трохите, които падат, като се разчупи питата над главата на майката. Тогава я връзваш на възел - аз бая го стегнах - и я качваш на високо.

# 7
  • Мнения: 46 477
За първи път чувам за такова нещо  Laughing

# 8
  • Мнения: 911
За първи път чувам за такова нещо  Laughing
и аз! Embarassed

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
наще не са в кърпата,а в един пощенски плик.Седят на високо,вимаме от тях за покупки за детето,но и прибавяме към тях като му ги дават на него.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 057
Аз не знам дали се прави нещо с кърпата и парите.
Половината (левчетата) от парите в кърпата ги сложих в банкова сметка, а монетите още си стоят. Даже там добавям и пари дадени му от роднни при друг повод. Като се събере по-голяма сума, прехвърлям в сметката. А пък трохи като разчупваха питката май нямаше...

# 12
  • Мнения: 1 410
Ние не сме правили такива неща. newsm78

# 13
  • Мнения: 992
ами ние нашта кърпа е вързахме не много хлабаво и не много стегнато , хем да не разпилява пари хем да не е много стисната, и качихме кърпата на нй високото място в къщи престоя там няколко дена и след това похарчихме паричките за бебата а кърпата изпрах  Peace

# 14
  • Мнения: 5 299
Ние не сме правили такива неща. newsm78
И ние Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт