магазин за храна в Бургас?

  • 883
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 649
някой може ли да ми обясни много подробно къде има в Бургас голям магазин за детска храна ( специално на Хип каши, пюрета...) и как се стига до там с кола от летището? благодаря ви предварително   bouquet

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Има в Метро- на изхода за София.Като идваш от летището на кръговото в началото на града завиваш в дясно и стигаш до изхода заСофия.Там пак в дясно и влизаш в лентата за Метро/преди него има бензиностанция/.

# 2
  • Мнения: 649
ама за Метро не ти ли трябва специална карта  newsm78 тук нямаш право да си пазаруваш там, ако нямаш такава карта

# 3
  • Мнения: 3 042
ама за Метро не ти ли трябва специална карта  newsm78 тук нямаш право да си пазаруваш там, ако нямаш такава карта

И тук в Метро без карта не може да се пазарува.

От Бургаското Метро нямам впечетление, но минелата година във Варненското нямаха доста от нещата на Хип, а и доста други храни, който малкият ядеше тогава. От йогото на Нестле имаше само 1 опаковка. ooooh! Изобщо не беше добре заредено с детски храни.  newsm78 Може и просто такъв момент да съм олучила.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Въобще не се сетих за картата.По едно време правиха временни,но сега не знам дали ги правят още.Друг магазин има след окръжна болница на първия светофар в дясно/като застанеш на светофара и погледнеш в дясно се вижда магазин''Сидни"а от другата страна има училище/.А до болницата се стига по същия маршрут,но на изхода за София завиваш на ляво и караш само направо.Ще се опитам да преброя светофарите...на 4я е магазина.

# 5
  • Мнения: 649
мерси, ще се опитам този да го намеря! дано да имам късмет, че иначе какво ще яде  newsm78

# 6
  • Мнения: 1 111
 Храни на Хип има и в магазини Била, единият е по пътя от Окр.болница към М.рудник, на около  километър след болницата, вдясно, вижда се много добре.Но който и да питате, ако не ви е ясно, ще ви насочи!

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Ако нямаш карта за Метро, на изхода му има аптека, за която не ти трябва карта и където има всички продукти на Хип (при това на цените на Метро).

# 8
  • Мнения: 687
Тук се намира едната Билла, а тук другата. Има и много малки магазинчете, но мисля, че ще ви е по-трудно да ги намерите.
ПС Ако искаш мога да ти дам клентски номер за Метро, за да си направиш дневна карта.

# 9
  • Мнения: 649
vania_ip , не ми се отварят тези линкове. може ли да ми изпратиш адреса да ги намеря на картата? и коя Била е по-близо до летището? оф, дано да се оправя...

# 10
  • Мнения: 687
БИЛЛА Бургас - 501
ул. Гочо Иванов № 30
тел.: + 359 56 / 85 88 60
факс: + 359 56 / 85 88 60
управител: Иван Грозданчев

Работно време:

Понеделник - Събота: 8 - 22 ч.
Неделя: 9 -21 ч.
         
БИЛЛА Бургас - 504
ж.к. Славейков № 111
тел.: + 359 56 /  87 98 10
факс: + 359 56 / 87 98 12
управител: Елза Недялкова

Работно време:

Понеделник - Събота: 8 - 22 ч.
Неделя: 9 - 21 ч.

Това са адресите на двата магазина. Мисля, че са на почти еднакво разстояние от летището, но първият е на по-централно място и по-лесно ще го намерите ако не сте от Бургас.

# 11
  • Мнения: 649
 smile3525 мноооого благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт