(1 ЮНИ - ПРОТЕСТ) онлайн подписка

  • 772
  • 7
  •   1
Отговори
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Вероятно някои от вас вече са проследили дискусията и са подкрепили инициативата или дори ще се включат към протестните действия, но за останалите - погледнете и ако сте съгласни с писмото го подкрепете...
http://www.zdrasti.net/bgmamma/

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Както и можете да дойдете на протеста на 1 юни, за София от 9ч. в градинката между НС и Софийския университет, а за Пловдив от 10ч. ще има протестно шествие с начална точка площад Съединение, крайна точка централна община Пловдив

# 2
  • Мнения: 87
Аз съм с вас Hug даже може да взема още две мами с мен.
Имам едно предложение - в настоящето писмо да бъде включено и искане за промяна на условията за кандидатстване за личен асистент , когато става въпрос за асистент на дете, т.к. сега майка на специално дете в неплатен отпуск по майчинство неможе да кандидатсва за личен асистент на детето си(независимо , че през това време тя няма доходи, освен соц. помощи)
Мисля, че е редно в случаите когото детето е с решение на ТЕЛК(независимо дали е определено с право на чужда помощ) и е необходимо да се полагат специални грижи това да бъде възможно, защото няма кой друг да се погрижи по-добре за едно дете освен неговите родители.
Онзи ден бях да проверя какво е положението в Санаториално-оздравително ОДЗ, да неговорим , че за ясла могат да ни приемат другата година септември (малката вече ще е на три години) , а в градината няма изобщо места още от сега , защото там отиват децата приети в яслата. Питах в социални грижи дали мога да кандидатствам за личен асистент на детето си т.к. октомври ми изтича платеното майчинство и отговора беше - трябва да напуснете работа след , като ви изтече платеното майчинство, да се запишете в бюрото по труда поне за един месец, да представите имотно състояние #Crazy, и доходите на мен и таткото Money , ако обаче надвишим законно установената граница Naughty , то не съм подходяща за личен асистент на детето си???????? #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Предполагам , че несъм единствената в такова положение, за това предлагам и този въпрос да бъде повдигнат пред управляващите #Cussing out

# 3
a vav varna dali n9ma da se osashtestvi takav protest hayde mayki da napravim neshto za varnenskite deca Thinking Hug Peace

# 4
  • Мнения: 997
 Това, което мога да направя от своя страна бе да препратя линка към подписката на всички мои познати. Придружена от молба на свой ред те да го препратят. Вярвам, че така информацията ще стигне до хора, които ползват интернет на работното си място.

# 5
  • Мнения: 462
И аз се включих в подписката. За жалост на протеста няма да мога да присъствам защото съм на работа, но и аз от своя страна ще препратя линка на познатите си. Дано да има ефект  Praynig

# 6
  • Мнения: 3 504
здравейте и от мен,

току що се включих в подписката. Наистина има нужда от това, от зов за помощ  и да ни се обърне повече внимание.

УСПЕХ !!! Peace

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 55
Подписах се с две ръце.Надявам се да успея да се включа в протеста,но не съм много сигурна,защото малките мишоци са хремави,а времето май ще бъде хладно.Но в краен случай ще пратя съпруга ми за морална подкрепа.

Общи условия

Активация на акаунт