Околоочен крем

  • 11 781
  • 41
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Понеже съм голяма бяла птица, купих си околоочен крем и крем за тяло, без да чета какво пише даже на опаковките. В резултат имам крем за очи за жени над 40, и крем антицелулит (тип Dove, ама Bg вариант). Кремовете са на Дева (Рубела демек).
Пита се: мога ли да си ползвам крема без угризения, като съм на 26, и с крема за тяло само проблемни зони ли да мажа, или изобщо да го забравя (понеже е с кофеин и кола, а аз кърмя), или свободно да мазам където сваря? (аз мислех, че си взимам крем тип лосион, за цялото тяло).

# 1
  • Мнения: 3 356
вземи си околоочен на лореал,страхотен е.
по-сскъп е но си заслужава,аз моя го ползвам вече 9 месеса ,но  има още Sunglasses

# 2
  • Мнения: 9 894
ами околоочният може да си го ползваш - ако си решила, че имаш бръчки край очите...Simple Smile а другият защо не го продадеш или подариш на приятелка? по принцип с него само проблемни зони се мажат, ако решиш да го ползваш.

# 3
  • Мнения: 3 777
Бу, ако околочния е за над 35 години не е препоръчително да го ползваш, защото кожата ще свикне и след това няма за и действат кремове за 35 годишни, точно когато имаш нужда...
Все пак на 26 години, нямаш бръчки, които се нуждаят от толкова силни кремове..

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
а Q 10 на Арома за колко възрастни жени е?

# 5
  • Мнения: 922
Тази седмица в Огледала темата беше за бръчките около очите. Съвета на гостите беше, че не е хубаво да ползваш кремове за по голяма възраст, защото те са предназначени за процеси, които все още не са започнали при по-младите кожи.

# 6
# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Пфуй. ДАдох 7 лв нахалос Sad
И нещо повече, сега трябва още пари да дам, за да си купя правилните продукти, ъргх.
Кой околоочен ще ми препоръчате? Само нека не е скъп - и аз знам да ползвам Лореал, ама точно сега не мога... А всъщност колко струва?

# 8
  • Мнения: 5 539
Цитат на: boo
Пфуй. ДАдох 7 лв нахалос Sad
И нещо повече, сега трябва още пари да дам, за да си купя правилните продукти, ъргх.
Кой околоочен ще ми препоръчате? Само нека не е скъп - и аз знам да ползвам Лореал, ама точно сега не мога... А всъщност колко струва?


Купи си Гел за около очите на Арома Енерджи. Хубав е, много е лекичък и нежен. Струваше ок. 5 лв.
А, и първо прочети какво пише на опаковката Wink

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
така и не ми отговорихте Q 10 na Aroma дали мога да го ползам на 23 години съм

# 10
  • Мнения: 3 777
Мен ако питаш този е по подходящ:

Хидратиращ и тонизиращ гел около очи Aroma Energy
за всеки тип кожа


Активни съставки:
микрокапсули с витамин E и про-витамин B5, екстракт от водорасли, екстракт от памук, UV филтри

Действие:
Хидратира, придава еластичност и мекота на кожата около очите. Стяга и изглажда кожата. Предотвратява появата на бръчки. Защитава от вредните UV лъчи.

# 11
  • Мнения: 5 539
Да, и аз за този говоря, само че не ми беше под ръка Laughing

# 12
  • Мнения: 871
Цитат на: DEianaZ
така и не ми отговорихте Q 10 na Aroma дали мога да го ползам на 23 години съм

Мисля че е 25+ Thinking но не съм много сигурна.

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Aз мисля, че Q10 е за над 40 години тоже. Ако не се лъжа цялата серия на Арома Q10 е за над 40 години.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: DEianaZ
така и не ми отговорихте Q 10 na Aroma дали мога да го ползам на 23 години съм


Тц! Кю- то е поне за след 35.

Общи условия

Активация на акаунт