А за Бербатов какво ще кажете?!

  • 5 793
  • 140
  •   1
Отговори
  • Мнения: 252
В момента гледам "Горещо" с Венета Райкова и тя преследва Бербатов в един магазин за дрехи. Какво ще кажете за него кефи ли ви като мъж - честно казано ако ми падзне..... Twisted Evil няма да му чета вестник и какво мислят мъжете ви за евентуалното ви влечение към известните (в случаят Бербатов)

# 1
  • Мнения: 1 150
 smile3508
Бих го уважила  Mr. Green

# 2
# 3
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Много е женствен

# 4
  • Мнения: 1 150

Нека.
Ама и глупавичък да ви споделя.
Преди години го засекох в едно софийско заведие, разочарова ме ...много  Confused

# 5
  • Мнения: 252
честно да ви кажа ако някоя сутрин се събуда и го погледна в очичките хич няма да ме интересува дали е прост или женствен (не се заяждам просто споделям Mr. Green)

# 6
  • Мнения: 1 150
честно да ви кажа ако някоя сутрин се събуда и го погледна в очичките хич няма да ме интересува дали е прост или женствен (не се заяждам просто споделям Mr. Green)

Ти пък, и аз няма да го върна  Mr. Green
Просто се сетих  и изклюкарих  Embarassed Mr. Green

# 7
# 8
  • Мнения: 6 206
Бербатов ми е братовчед.
Макар и не първи, такива сме си нашата рода, синеоки и хубавци и хубавици. Rolling Eyes hahaha

# 9
  • Мнения: 5 299
ТоЗ Митьо, толкова много си мрънка под носа,че ме заболя главата да се напрягам да му разбера неЩо Tired

# 10
  • Мнения: 2 609
 Thinking Чудя се, дали ако беше с кафяви очи, щеше да има толкова фенки? newsm78
На мен от него, само те ми харесват. Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 1 150
Thinking Чудя се, дали ако беше с кафяви очи, щеше да има толкова фенки? newsm78
На мен от него, само те ми харесват. Crossing Arms

Абе очи, като ги затвори - все тая  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 837
Нищо впечатляващо не откривам във външността му. И да застане гол пред мен в очакване, ще продължа невузмутимо да си пуша цигара  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 13 512
Изобщо не ме кефи...не бих го забелязала

# 14
Ne mi dopada koi znae kolko..imala sum i po-dobri popadeniq Grinning

Общи условия

Активация на акаунт