поправяне на лещи за очи как-плииз?

  • 1 728
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
имам лещи от две три седмици страшно красиви са-морско сини са.катосиги сложих тази вечер а утре съм на сватба постоях на терасата да ми иссъхне косата и ми влезе някаква буболечка докато се решех.Реших да я извадя но лещата ми се сцепи и искам за деня да си ги сложа тези лещи.Затова ви моля да ме посъветвате ако някоя от вас знае как да я залепя или поне да я сложа така че да не ми дразни окто моля нека ми сподели.С нетърпение ще очакавам поне един точен отговор от някой който ме разбира.- Confused newsm45 newsm17 smile3518 Weary  love001 newsm51 ooooh! Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2 257
.Затова ви моля да ме посъветвате ако някоя от вас знае как да я залепя или поне да я сложа така че да не ми дразни окто моля нека ми сподели.
За съжаление вероятно ще трябва да ходиш със собствените си очи на събитието...Сцепена леща не може да се поправи. Лепене - абсурд. Ако я сложиш в окото си дори леко наранена или поръбена по краищата, ще те дразни и дере. Съвсем ли се сцепи или силно се прегъна? На две ли е разделена или е леко сцепена в центъра само, но иначе цяла? Като си я сложиш - ако въобще можеш да си я сложиш - търпи ли я окото ти? От 10 години нося лещи, повярвай ми - заминават в боклука - надраскани, сцепени, поръбени.

# 2
Права е G&J.
Лещите не подлежат на никаква поправка. Съжалявам.

# 3
  • Мнения: 814
И аз нося цветни лещи и знам, че сцепи ли се отива на боклука. Съжалявам, но нищо не може да се направи.

# 4
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Нищо не може да се направи,не си рискувай здравето на очите заради едната сватба.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 717
И аз ще подкрепя мамите. Няма начин да залепиш с нещо.

# 6
  • Мнения: 8 917
Нищо не може да се направи,не си рискувай здравето на очите заради едната сватба.
Peace

# 7
  • Мнения: 5 313
Лещите не могат да се поправят Naughty.

# 8
  • Мнения: 7 186
Хвърляй ги, лещи не се поправят.

# 9
  • Мнения: 258
Не ползвай наранени лещи, за да не си навредиш на очите. Купи си нови.

# 10
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Изхвърли я и си купи нова, не можеш и не трябва да я поправяш по никакъв начин.Попитай дали продават по една или само в комплект, там откъдето си ги купила Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 3 960
Не мога да си представя как е възможно човек да е толкова непросветен и да задава такива въпроси. Все си мисля, че е постановка. Ами залепи си я лещата, бе маце, и след като изсъхне си я сложи в окото и пиши какво е станало. Баси и тъпата история! #Crazy

# 12
  • Мнения: 814
Не мога да си представя как е възможно човек да е толкова непросветен и да задава такива въпроси. Все си мисля, че е постановка. Ами залепи си я лещата, бе маце, и след като изсъхне си я сложи в окото и пиши какво е станало. Баси и тъпата история! #Crazy

 StopНе разбирам що се нервиш. Момичето не е наясно и пита, та нали затова е този форум. Ако нещо не ти харесва просто напусни или си запази мнението за себе си.

# 13
  • Мнения: 2 534
Не става нищо от тази леща вече , Дробчо , сори .
Отиди и си купи една нова , за да можеш да използваш поне другата .
Леща дори и да се надраска само , пак дразни .

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм лещарка от 17 години. Няма начин, Дробчо, скъса ли се - край.  Sad
Спасявала съм леща, която съм губила и съм я намирала след няколко часа втвърдена. Стои във разтвор едно денонощие и после е като нова. Ама това беше преди много години, с българските лещи. Н скъсана леща просто няма как да се залепи.

Общи условия

Активация на акаунт