кой чай за кърма е по-добър

  • 1 352
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
здравейте,аз съм сравнително нова в кърменето,мисля че имам кърма,щом беба пълни памперсите,но бих искала да знам кой чай е по-добър за образуването на кърма,този на хип или българския,ако може някой да ми каже как се казва също и евентуално къде мога да го намеря

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Българския се казва просто лактогонен чай или лактогонно средство и го има по аптеките. В пъти е по-евтин от Хип, действието му е същото, а и не съдържа захар (което за мен е голям плюс).

# 2
  • Мнения: X
Аз съм пила чайове на Хип, на Милупа , някакъв немски билков на основата на копър и този българския sas semenata -лактогонно средство. Е, българския ми действаше безотказно, а от другите не намирах някакъв ефект. Карах майка ми да ми праща такъв чай в колети та така се бях запасила....скоро  си изхвърлих запасите. В един момент (след 6 месец) при мен нещата с кърмата се регулираха и вече нямаше нужда от чай. За следващото бебче обаче пак ще си взема от него.

# 3
  • Мнения: 922
От самото начало си пия българския лактогонен чай (със семена от копър, анасон, кориандър, магданоз и резене). Освен, че е лактогонно средство, действа и успокояващо на детското стомахче (и коремче) Peace

# 4
  • Мнения: 3 760
Българският лактогонен е върха!
(Това се получи като изказване от ученически мисленик...  Laughing )

# 5
  • Мнения: 382
И аз съм с две ръце ЗА българския - лев и нещо струваше - и много много ми помогна Peace

# 6
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Добре де, а откъде да си го намеря?

В която и аптека да съм питала, все го нямат!

# 7
  • Мнения: 801
Добре де, а откъде да си го намеря?

В която и аптека да съм питала, все го нямат!
пробвя в някоя по-голям супер-маркет, може да откриеш Peace

# 8
  • Мнения: 382
А в кой район на София си? Аз съм  Надежда - взех си го от една аптека, в която продават много билкови и хомеопатични лекарства...Ако ти е близо да ти обясня къде е?

# 9
  • София
  • Мнения: 4 146
Близко до Орлов мост има билкова аптека. Иначе аз си го купих от Глобъл Медикъл - аптеката в Княжево.

# 10
  • Мнения: 670
Българският лактогонен е върха!
(Това се получи като изказване от ученически мисленик...  Laughing )
Joy Така е... и за двете.

# 11
  • Мнения: 922
И тук не се намира лесно...
Аз си го поръчвам в една аптека (взимам по 10 опаковки, като 1 опаковка е за около 6 дена, а струва само 1лв Mr. Green)

# 12
  • Мнения: 1 427
Добре де, а откъде да си го намеря?

В която и аптека да съм питала, все го нямат!
Преди година си го взимах в аптека "Ремедиум",на графа.Може и да нямат в момента,но може да си поръчаш.Казва се "ЛАКТОГОННО СРЕДСТВО" и е производство на "Шаркови и сие"Струва около лев.

# 13
  • Мнения: 1 353
На Хип е добър и няма захар, сама прочети на кутията, но обикновен чай от копър върши същата работа

# 14
  • Мнения: 4 066
При мен резултатът от българския беше очевиден и в пъти по-голям от този на Хип.

Общи условия

Активация на акаунт