относно една проятелка...........

  • 2 060
  • 37
  •   1
Отговори
здравейте отново мамчета :лол:.Една приятелка има въпрос и тъй като няма net реших да и помогна като го задам аз :мргреен:.Значи............последният и цикъл е дошъл с 4 дни по-рано и е продължил само 1 ден.След това не е имала признаци по които да разбере че ще бъде пак в цикъл а и се ядат някви неща дето изобщо не ги е яла до преди?????? newsm78.Трябва да и дойде днес по принцип но няма никакви признаци.Според вас трябва ли да изчака ден,два или.........  bouquet.ща е чакам отговорор с нетърпение(най-вече тя).Благодарскооо Embarassed

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 12:01 от Аурелия

# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 497
здравейте отново мамчета  Grinning.Eднa приятелка има въпрос и тъй като няма нет реших да и помогна като го задам аз  Mr. Green. Значи............последният и цикъл е дошъл с 4 дни по-рано и е продължил само 1 ден. След това не е имала признаци по които да разбере че ще бъде пак в цикъл, а и се ядат някакви неща дето изобщо не ги е яла до преди????? newsm78. Трябва да и дойде днес по принцип но няма никакви признаци. Според вас трябва ли да изчака ден, два или.........   bouquet. Ще чакам отговор с нетърпение (най-вече тя).Благодарскооо  Embarassed
Ако пишеш на кирилица, ще имаш много повече отговори.
Опитай се да ползваш Кредор.
А на въпроса ти. Нека приятелката ти да изчака един два дни и да си направи тест.
Аз съм ползвала Шуър чек и съм доволна от него.

Последна редакция: нд, 28 май 2006, 12:40 от Despina

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
А твоята приятелка не е ли чувала за такова нещо като тест за бременност? Струва 2-3лв и се продава в аптеките. Освен теста за бременност има и едно друго нещо, наречено гинеколог. Отива, взима направление от личния лекар и с направлението посещава гинеколог.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 5 497
А твоята приятелка не е ли чувала за такова нещо като тест за бременност? Струва 2-3лв и се продава в аптеките. Освен теста за бременност има и едно друго нещо, наречено гинеколог. Отива, взима направление от личния лекар и с направлението посещава гинеколог.
Янтра  Hug Hug  bouquet Hug Hug

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
А твоята приятелка не е ли чувала за такова нещо като тест за бременност? Струва 2-3лв и се продава в аптеките. Освен теста за бременност има и едно друго нещо, наречено гинеколог. Отива, взима направление от личния лекар и с направлението посещава гинеколог.
Въх колко много неща имало Mr. Green

много точно казано Hug

# 5
  • Мнения: 1 294
Теста за бременност ще каже най-точно:) и дано то  да е това което приятелката ти иска  Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 39 711
Янтра го е казала, малко остричко, но е така.
Тест за бременност, преглед при гинеколог, кръвен тест.

# 7
  • Мнения: 6 607
Аз не бих чакала веднага бих си направила тестче

# 8
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Напоследък ми прави впечатление, че много майки отговарят с много остър тон на съвсем нормални въпроси.  Thinking Защо така?

# 9
  • София
  • Мнения: 3 359
Е, защо така... мога да ти отговоря, но пак ще е остро  Laughing
Не по отношение на теб, естествено  Hug
В случая очевидно става дума за хлапе на 16-17 години, което умира от ужас, че и закъснява един ден, скоро е правила секс за пръв път и сега я чакат радини вълнения- и нейната приятелка прави зловеща конспирация /за да не разбрат нашите/ и пуска въпрос във форума, където съответно и отговарят със съскане  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 150
Е, защо така... мога да ти отговоря, но пак ще е остро  Laughing
Не по отношение на теб, естествено  Hug
В случая очевидно става дума за хлапе на 16-17 години, което умира от ужас, че и закъснява един ден, скоро е правила секс за пръв път и сега я чакат радини вълнения- и нейната приятелка прави зловеща конспирация /за да не разбрат нашите/ и пуска въпрос във форума, където съответно и отговарят със съскане  bouquet

 Naughty

# 11
  • Мнения: 8 917
Е, защо така... мога да ти отговоря, но пак ще е остро  Laughing
Не по отношение на теб, естествено  Hug
В случая очевидно става дума за хлапе на 16-17 години, което умира от ужас, че и закъснява един ден, скоро е правила секс за пръв път и сега я чакат радини вълнения- и нейната приятелка прави зловеща конспирация /за да не разбрат нашите/ и пуска въпрос във форума, където съответно и отговарят със съскане  bouquet
Peace
А в тази тема питаше за друга "приятелка" Wink Thinking

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=102746.msg1818469#msg1818469

здравейте отново мамчета.

искам да ви попитам по повод една сватба....... Едно приятелче ще се жени скоро (на 17.06),но нещо го въртят с изследвания и много пари-става въпрос за изледвания за SPIN(нали това се иска?)......... Въпросът ми е :трябва ли задължително да се консълтира с личния лекар или може направо да отиде в някои център,да си направи изследваният които му трябвт и от там да му дадат документ които му трябва???????????? ще ви дада много благодарна ако ми дадете някакви указания защото той е много объркан в момента а иска да стане бързо и да не  е много скъпо

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Напоследък ми прави впечатление, че много майки отговарят с много остър тон на съвсем нормални въпроси.  Thinking Защо така?
Мда съскам. Колко теми "закъснява ми какво да правя" има всяка седмица? Тази седмица, миналата седмица, доста по-назад. А дали някой от по-новите си е направил труда да прочете "Правила и указания" и да пише на кирилица?

# 13
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
естествено-тест.

# 14
  • Мнения: 407
И за секунда няма да се замисля и веднага ще отскоча до аптеката за един тест. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт