Получихте ли такава "далавера"?!

  • 2 444
  • 24
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат
Предмет: Подарък

 

Здравейте, всички!

Компанията Ericsson раздава безплатно преносими компютри, с цел да се противопостави на Nokia, която прави същото. Ericsson желае да разшири своята известност. По тази причина Ericsson раздава безплатно новия преносим компютър WAP.

 

Всичко, което трябва да се направи, е да се изпрати това съобщение на 8 ваши познати. До около две седмици ще получите компютър Ericsson T18.

Ако съобщението бъде изпратено на 20 или  повече души, ще получите дори компютър Ericsson R 320.Важно: Копие от съобщението си трябва да изпратите на

 

anna.swelung@ericsson.com

Важно е да се знае, че това не е измислица, а наистина действа! Затова, доставете си удоволствие, като си направите подарък с един от тези преносими компютри.

 

Късмет!

 

Objet : Cadeau

Bonjour ? tous,
     La Soci?t? Ericsson distribue gratuitement des ordinateurs portables, ceci dans le but de contrer Nokia qui a fait de m?me. Ericsson souhaite ainsi augmenter sa popularit?.      Pour cette raison, Ericsson distribue gratuitement le nouveau portable WAP.
     Tout ce qu'il faut faire, c'est envoyer ce mailc ? huit de vos connaissances. Dans environ deux semaines, vousc recevrez un Ericsson T18.
     Si le message est envoy? ? 20 personnes ou plus, vous aurez m?me un Ericsson R320. Important: il faut envoyer une copie de votre mail ? > >

anna.swelung@ericsson.com

     Important: ce n'est pas un canular, ?a fonctionne! Alors, faites-vous plaisiren vous offrant l'un de ces portables!

     Bonne Chance !
 

Best regards / С най-добри пожелания,

Maria Mitsova / Мария Мицова
IT Knowledge Analyst / Аналитик знания в ИТ
 
IT Knowledge Center / Център за знания в ИТ
BTC
Phone Number: (+359 2) 949 6910
Mobile: (+359) 878 488 879
Е-mail:maria.mitsova@btc.bg
Web site:www.btc.bg

Е-мейлът ми е задръстен от това съобщение! Явно всички са си хванали и сега очакват компютърчето си!
1. Доколкото знам, компанията "Ериксон" не произвежда лап-топ-и.
2. Пак доколкото знам, компанията "Ериксон" не произвежда нищо вече (поне под това име - защото се обедини със "Сони"...).

Какъв е смисъла от подобни спамове?!

# 1
# 2
  • Мнения: 1 520
Да, получих го.

И с ясното съзнание че си е чист спам, нещо ми беше станало и го препратих.  Embarassed

Какво да се прави, понякога съзнанието е в затъмнение.  Wink

# 3
  • Мнения: 6 873
Не съм, слава богу и по-добре, че направо избеснявам като ги видя такива Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 3 034
Да, получих го, но не му обърнах внимание. Sunglasses

Пък и според мен "няма безплатен обяд", така че мисля да продължа да не обръщам внимание на подобни съобщения. Peace

# 5
  • Мнения: 3 880
Уаууу, Ericsson T18 и Ericsson R 320 са страШни "преносими компютри", направо си струва усилието да праЩаШ имейли и да спамваШ поЩата на приятелите си  Joy Joy hahaha


Ericsson R 320
Ericsson T18
Теzи модели даже не се продават вече Wink

Нокиа и те раzдавали "компютри" hahaha Браво

Кой се хваЩа на такива глупости? newsm78

Тъпото е, че като пратиШ и копие на онzи адрес, покаzваШ И адресите на приятелите си, а не само твоят, а това свъвсем не е смеШно. После се чудят от къде им се zнаят адресите и им пълнят поЩата с боклуци...ама кой ти мисли zа такива подробности, след като Ще има "преносим компютър" zа беz пари Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 7 837
Явно Писмото на Щастието е придобило други измерения  Laughing

# 7
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Получих го, изтрих го. Вероятно ще го получа много, много пъти.  #Cussing out

# 8
  • Мнения: 1 629
Това е гаден спам, който ти вкарва мейла в лист за разпращане на рекламни съобщения, блях! Недоумявам кой изобщо се връзва?!

# 9
  • Мнения: 13 512
хе хе,аз също го получих и изтрих

# 10
  • Мнения: 1 150
Т 18 - новия преносим комп  Joy


и R 320 - още по-нов  Joy Joy


Не съм удостоена с таз награда, жалко Sad

# 11
Направо съм алергична към спамове! #Cussing out

# 12
  • Мнения: 6 873
A WAP направо няма да ви обяснявам какво е Joy

# 13
  • Мнения: 5 299
хахах, тъкмо си проверявах поЩата, и видях ''далаверата'' Joy СЕга Ще си чакам компИто Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 880
A WAP направо няма да ви обяснявам какво е Joy

Aбе явно хората освен, че събират адреси са реШили и добре да се иzбудалкат с потребителите, zа да си проличи на кой му иzключва раzума след като прочете "Ще дават неЩо беz пари" Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт