Памучно одеало?

  • 4 983
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Виждали ли сте някъде в София да се продават памучни одеала?
Но не детски, искам с размер 1,50 х 2. То не че детски съм виждала, де Simple Smile
Ще съм ви мнооого благодарна ако ми кажете къде мога да намеря  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 228
Проверявала ли си в Метро? Там има много голям избор, но точно за памучно не съм съвсем сигурна.  newsm78

# 2
  • Мнения: 4 371
Тамън с Буба си говорихме, каза, че не е виждала newsm78

# 3
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
По принцип в Метро продават.Миналата година моята приятека си купи от там такова одеало.Аз пък при последното си ходене до там, преди месец си харесах поларено,но съпружеското тяло ме посъветва да не се чудя как да си похарча парите по-бързо и аз Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 6 522
Самоковска комуна правят такива. ето сайта и фирмените им магазини в София
http://www.samokovska.com/bg/index.htm

Фирмени Магазини
гр. София, бул."Драган Цанков" 23А,
тел.: 02/971-38-90
гр. София, Стоков базар "Илиянци", склад № 5020,
тел.: 02/917-74-15

# 5
  • Мнения: 1 210
В сряда бяхме на Илиенци. Има един фирмен магазин на самоковска фирма за одеала.

1,50х2 струваше 26лв. Говоря за памучно одеало. Бебешките бяха по 11.  Купихме такова за племенничката. Изпрано не съм го виждала, но ако като това, което ние имаме е ОК (подарък е и не знам къде е произвеждано).

От централния вход като се влезне се намира в втората или третата уличка вдясно. Като влезнете в нея е първия магазин от ляво. Точно до него има един за разни електроники - усилватели, колони и т.н.

Тук при нас в Дружба 1 срещу 13 ОДЗ има един магазин за платове, пердета, одеала и т.н. - 90% съм сигурна че има, но отдавна не съм влизала. Изглежда малко като магазин от късния социализъм, но пък жената е много разбрана и шие качествено.

Сега видях, че биби ме е изпреварила. Точно за тази фирма говорех.

# 6
  • Мнения: 4 371
Еее, супер сте!!!
Илиенци ми е под носа.
Благодаря  Kissing Heart

# 7
  • Мнения: 5 622
Тамън с Буба си говорихме, каза, че не е виждала newsm78

Да де. Памучни. Иначе както ти рекох, от Метро имаме онова полареното голямо одеало, което честно казано е много хубаво   Party

# 8
  • Мнения: 17 402
Дъщеря ми спи с такова, съвсем тънко е. Купих го от Метро, но преди 2 години.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 103
Преди няколко дена купих от Метро, 2 вида, български са. по 25 лв. Едното е по-пухкаво, а другото е по-твърдичко, 100% памук.

# 10
  • Мнения: 49
В Метро има със сигурност - големи са, меки и десена е като каре в няколко цвята. Ние имаме такива и са идеални за лятото.

# 11
  • Мнения: 1 756
Тамън с Буба си говорихме, каза, че не е виждала newsm78
W Metro ima pamu4no, no detski
az si kupih ottam,nemski sa Hug

# 12
  • Мнения: 870
Ей сега разгледах актуалния каталог на Метро и има на промоция одеало 100% памук 150/200 см. 19,99 без ДДС.

Общи условия

Активация на акаунт