Какво мислите за сухия лак на Avon?

  • 1 796
  • 6
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Днес го гледах в каталога и както го разбрах 16 лентички са за 1 път и половина лакиране. Ако е така трябва да е доста добър за тази цена. И дали наистина е толкова траен?

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мисля че,Nad tab подели в темата за Ейвън,че не бил нищо особенно.Ако ти се занимава,намери старата темичка и разгледай.

# 2
  • Мнения: 7 186
За пръв път чувам за сух лак. Thinking Ще следя темата, въпреки, че в последно време се разочаровах от продуктите на Ейвън. Confused

# 3
  • Мнения: 258
не съм го ползвала,но мвисля че надали ще е много траен и с хубав цвят Thinkingпък и според мен си е удоволствие да се лакираш Blush

# 4
  • Мнения: 6 472
Вчера го гледах в каталога при една приятелка - дистрибуторка. Даде ми от нейния за мостра, но нямах време да се занимавам с него. Ще споделя отзиви, като се доредя до лично време.

# 5
  • Мнения: 260
Аз съм представител и имах мостра в последния кашон, доста добре стои на ноктите, не се лющи, обаче нали се сещаш че за 2 седмици ти израстват ноктите и трябва да се смени.Освен това две седмици все с едни дрехи ли ходя, може лака да не отива на всички...абе за мен не си струва парите. Удобно е да си имаш някъде един-два комплекта за спешни случаи когато нямаш време да се лакираш, но за всеки ден Naughty

# 6
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз съм представител и имах мостра в последния кашон, доста добре стои на ноктите, не се лющи, обаче нали се сещаш че за 2 седмици ти израстват ноктите и трябва да се смени.Освен това две седмици все с едни дрехи ли ходя, може лака да не отива на всички...абе за мен не си струва парите. Удобно е да си имаш някъде един-два комплекта за спешни случаи когато нямаш време да се лакираш, но за всеки ден Naughty

А наистина ли стига за един път и половина? Една лентичка за колко нокътя е? Как точно се слага?

Общи условия

Активация на акаунт