Страхувам се....

  • 1 096
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте момичета.Първо да започна с това че съм на 35.Имам 2 аборта в млада възраст пожелание,а в момента установена,желана бременост на 4седмици.Кажете ми моля ви,нормално ли е кафеникавото ми течение-по малко всеки ден,за болките в яйчниците знам че са нормални.Идва жена да ми слага Прегнил от5000 за задържане,дали мога с тези прдписания да нямам проблеми?А също така ми е чудно и това,защо все още не усещам да ми се гади-което ме плаши също много.Нормално ли е всичко това?
Благодаря ви предварително,ще чакам отговорите ви!

# 1
  • Мнения: 7 718
Нормално е да те е страх. Търпение и само търпение.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 817
Нормално е, не се притеснявай.
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност.
Това че не ти се гади и нямаш признаците за бременност( от рода гадене, повръщане, виене на свят и т.н.), може само да те радва. Wink

# 3
  • Мнения: 3 376
Не се притеснявай,на мен започна да ми се гади чак 5-6 г.с.
Що се от нася до кървенето и болките не е много нормално.Аз имах същите проблеми,единия път лежах в болница докато ми спрат кървенето,след няколко седмици получих кафеникаво зацапване и веднага отидох,искаха пак да ме приемат да лежа,но в крайна сметка ми се размина,смениха ми някои от лекарствата.

Не искам да те плаша,просто  според мен би било по-добре да се консултираш с доктора си,след като този курс на лечение не дава резултати.
Почивай си повече,не се натоварвай,аз дори не ходя на работа вече.Почивка,почивка и пак почивка и повече положителни емоции.
Стискам ти палци от сърце!  bouquet

# 4
  • Мнения: 959
Нормално течение няма.И аз бях на Прегнил и Утрогестан до 4 месец-помогнаха ми.Никога не ми се е гадело през цялата бременност.
Желая ти успех в бременеенето.

# 5
  • Мнения: 42
Благодаря ви мили момичета!Желая на всички нас по-вече късмет и много щастие!Целувам ви!

# 6
  • Мнения: 552
Нормално е да не ти се гади  Simple Smile Преживяла съм 5 бременности... само една успешна, уви  Embarassed но ми се гадеше само най-първия път... и то като че ли по-скоро от внушение, или от стрес, тъй като не беше желано  ooooh!
За възрастта си според мен също нямаш основание да се притесняваш... Вероятно в 16 седмица ще ти направят рутинните тестове, които се правят над 35 г. (при моята последна и успешна бременност бях на 32, но въпреки това ми ги правиха поради предишни спонтанни аборти) - като видиш добрите резултати, ще се успокоиш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт