С деца на море

  • 794
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 280
Мами - нали е ОК да съм с моя син на плаж на Черно Море. Запланувала съм няколко седмици почивки там ... Той ще е на 9-10 месеца тогава

# 1
  • Мнения: 3 089
не виждм проблем. на сянка, омазан със съответното слънцезащитно нещо с висок фактор и всички останали превантивни мерки, които ти хрумват, проблемът е никакъв.
а, освен това, и в несебър/созопол/приморско/бургас/варна и т.н. живеят бебета Simple Smile
bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 3 359
Не, няма проблем, мисля. Майчето ти е писала за мерките, приятно прекарване  Hug

# 3
  • Мнения: 952
Споко бе, ние помъкнахме Виктор на море когато беше на 3мес и половина Laughing мисля че даже когато са малки е по удобно на мама и тати защото спят под чадъра, а и  шума на вълните помага за по дълбок сън Mr. GreenИнтересното е сега когато вече малкия поотрасна и ходи и както мислим и ние да ходим на море смятай каква гонка ще пада по плажа Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing така че се радвай на момента докато е малък и стои мирен Laughing

# 4
  • Мнения: 5 622
Споко бе, ние помъкнахме Виктор на море когато беше на 3мес и половина Laughing мисля че даже когато са малки е по удобно на мама и тати защото спят под чадъра, а и  шума на вълните помага за по дълбок сън Mr. GreenИнтересното е сега когато вече малкия поотрасна и ходи и както мислим и ние да ходим на море смятай каква гонка ще пада по плажа Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing така че се радвай на момента докато е малък и стои мирен Laughing

Ами може да го е страх от водата в морето, както е при Габ и тогава няма да имате чак такива грижи  Wink Той само си ходи по пясъка, но не се доближава много до водата. За сега тоова ни осигурява нужното спокойствие  Peace

# 5
  • Мнения: 3 042
Няма никакъв проблем. Синът ми беше точно на 10м, когато отидохме миналата година на море. Не съм имала никакви проблеми. Направо си беше супер. Peace
Тази година сигурно ще е ужас............понеже вече е по-голям и доста палав и няма удържане.

# 6
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
 
  Екатерина ще бъде почти на 10м,когато планираме ваканция на море.Ще бъде в началото на летния сезон,т.e.ще избегнем натоварването на курорта.
Не мисля,че почивката с бебе/дете е проблем като са взети необходимите мерки за пребиваването му. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт