Много съм притеснена - бременност и алергична хрема

  • 514
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 505
Бременна съм в 10 седмица и от няколко дена ми се появи алергична хрема от пролетните цъфтежи. Предполагам, че ще се наложи да си слегам капки и да пия противоалергични лекарства. Много се притеснявам, че с лекарствата може да се увреди бебето и да се наложи да направя аборт.

Искам да попитам има ли майки с подобен проблем и как са се справили с него.

# 1
  • Мнения: 1 986
 Не се притеснявай-и за съм бременнна-в 15 г.с.,и аз имам сенна хрема-има едни билкови капки за нос на прах-"Назарале" мисля,че се казваха-представляват растителна целулоза и са безопасни за бременни Wink

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравей!
И аз имам сенна хрема,незнам точно от кои цъфтежи,защото не съм се тестувала,но се появява пролета и кихам много яко!Моят доктор ми каза,обаче нищо да не пия,само витамин C в по голямо количество.Засега ми помага.Но хремата не ми се появява всеки ден.Така,че се посъветвай с лекаря и не се шашкай,толкова много.
Успех!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 5 718
Привет! Аз съм подобен случай, но имам алергия през есенно-зимния период (неустановено към какво, предполага се студова, което ми звучи странно, но...). Мисля, че нищо от обикновените противоалергични лекарства не е препоръчително при бременност. Аз си изкарах едва дишайки цялата зима. Посъветвай се с д-р, преди да решиш нещо! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт