За басейните?

  • 3 480
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Привет момичета и момчета, имам такава молба: Ако знаете споделете линк за фирми, които се занимават със строителство на басейни!   Thinking
Благодаря предварително и лека и спорна седица!  bouquet Hug

# 1
  • Мнения: 29
kakyw basejn
monoliten ili prenosim

# 2
  • Мнения: 199

....ами монолитен, нали за това търся някой който да ми го построи?!? newsm78

# 3
  • Мнения: 8 917
Като завиеш от Орлов мост наляво по Евл.Георгиев към НДК преди Графа съм виждала някаква реклама на басейни - мисля, че беше Sivon - поне това ми е останало като име, но все пак не съм сигурна. Но такава фирма определено има там Peace

# 4
  • Мнения: 8 917
Ето това открих - а фирмата наистина е Сивон АД  Peace

http://www.google.bg/search?hl=bg&q=%D0%B1%D0%B0%D1%81%D0%B5 … ta=cr%3DcountryBG


Не ме лъже паметта все пак Mr. Green

# 5
  • Мнения: 199
много, много благодаря... The Sun !!!  bouquet Laughing
Дори намерих сайт, ето за който го интересува...
http://www.sivon-s.com/bg/

# 6
# 7
  • Мнения: 199
....аз съм от Русе, но виждам, че и тук имат офис! Peace
още веднъж, 10Х

# 8
  • Мнения: 8 917
много, много благодаря... The Sun !!!  bouquet Laughing
Дори намерих сайт, ето за който го интересува...
http://www.sivon-s.com/bg/
newsm10 newsm47

# 9
  • София
  • Мнения: 650
Има доста фирми за басейни. Специално в София НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ Нола7 и Акватек. Можи би Сивон наистина са по- добрите басейни. Първите две не ги препоръчвам защото знам 4е не са коректни. Басейнът е скъпо съоръжение по принцип и поевтиняването му за Българския пазар се постига с ползването на втора употреба кабели, фарове и калпави филтри, които изгарят и се развалят на първата година. И чувам че доста им протичат басейните по морето. За Сивон съм чувала положителни отзиви, но мисля че са малко по-скъпи.

# 10
  • Мнения: 199
Има доста фирми за басейни. Специално в София НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ Нола7 и Акватек. Можи би Сивон наистина са по- добрите басейни. Първите две не ги препоръчвам защото знам 4е не са коректни. Басейнът е скъпо съоръжение по принцип и поевтиняването му за Българския пазар се постига с ползването на втора употреба кабели, фарове и калпави филтри, които изгарят и се развалят на първата година. И чувам че доста им протичат басейните по морето. За Сивон съм чувала положителни отзиви, но мисля че са малко по-скъпи.

благодарско, полезна информация даваш!  bouquet

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Подкрепям казаното за NOLA 7 Tired

# 12
  • Мнения: 29
I AKO ZNAETE KAK MARODERSTWAT S KONSSUMATIWITE
NAPPRIMER ...PRODAWAT WI SODA ZA HLJAB /STRUWA 0.30 LW/KG NA EDRO/...KATO PH PLUS ZA DESETKI LEWA

# 13
  • Мнения: 3 576
Аз за себе си се убедих, че е много по-добре външно джакузи вместо басейн.

По-лесна поддръжка, може да се използва и в студено време, по-ефтино и по-ефектно.
Наистина не може да се плува в него, но пък и малко са хората които правят басейн с олимпийски размери вкъщи, повечето са колкото да се топнеш.

# 14
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Нашия го правиха от фирма СЕМОВ от гр. Габрова ако те интересува утре ще се разровя за телефон . Това му е 4 година и нямаме оплаквания никъкви . Размерите му са 4 на 9 метра .

Общи условия

Активация на акаунт