Не мога да забременея

  • 3 190
  • 21
  •   1
Отговори
Не мога да забременея

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
От колко време пробвате?Имате  ли открито заболяване?

Последна редакция: пн, 29 май 2006, 13:41 от _MEGI_

# 2
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравей.кажи нещо пове4е по въпрса си за да можем да ти помогнем.

# 3
  • Мнения: 235

 Момичетата вече са започнали с най-важните въпроси. От колко време пробвате?  Имате ли открити заболявания, мислите ли да посещавате специалист по стерилитет, изследвания и т.н.?

# 4
  • Мнения: 1 925
MAYS 25, как разбра ?  newsm78 Кажи нещо повече, както са питали останалите момичета...   Peace

# 5
  • Мнения: 2 120
Каво означава НЕ МОГА и точка по въпроса? Кой ти каза, че не можеш или ти така си мислиш след няколко неуспешни опита, та и години да са, дали си ходила на лекар?

# 6
  • Мнения: 354
Първо не са вманиячавай в тази мисъл и се успокой. Чудесата стават всеки ден. Просто трябва да вярваш и да бъдеш позитивна. \Пиши ни малко повече , какво породи у теб заключението "Не мога да забременеяV"

# 7
  • Мнения: 3 715
А как се забременява знаеш ли?

# 8
  • Мнения: 2 825
А как се забременява знаеш ли?

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Май някой ни пусна по допирателната с тая тема  Mr. Green

# 9
имам обърната матка и от повече от година правим опити да забременея, но не става  Sad. какво да правя?

# 10
  • София
  • Мнения: 6 360
имам обърната матка и от повече от година правим опити да забременея, но не става  Sad. какво да правя?

обърнатата матка сама по себе си не е причина за незабременяване.
щом правите опити повече от година и не се получава, време е да посетите лекар заедно с партньора ти и да си направите някои изследвания. те се правят в следния ред:

1. спермограма на мъжа - с това се почва
2. проследяване на овулацията при жената
3. изследване на репродуктивни хормони при жената
4. изследване за хламидия и при двамата
5. проверка за проходимост на тръбите

и т.н. по преценка на лекаря.

Разгледай този сайт, посветен на проблемното забременяване:

www.zachatie.org

# 11
  • Мнения: 105
Обърнатата матка не би трябвало да е причина, да не можеш да занбременееш. Потърси компетентна помош. Аз лично ти препоръчвам (за София) клиниката на доц. Щерев и по специално д-р Тимева, д-р Ганева и д-р Савова. Телефона в клиниката е 02 / 920 09 01.
Успех!

# 12
  • София
  • Мнения: 9 850
Здравей!
Исках само да ти кажа,че обърнатата матка не би трябвало да е проблем при забременяване.Аз съм с обърната матка,с поликистозни яйчници и много нередовен цикъл.Имам две деца,забременяла съм с тях веднага след като съм го решила.Най-добре последвай горните съвети и се обърни към специалист.Успех!

# 13
  • Мнения: 3 715
И аз съм с обърната матка, но това не ми пречи да забременея. По-скоро търси причините другаде.

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 17:32 от hd14

# 14
  • Мнения: 6 617
mays25-послушай ги и си направете изследвания.Само не се натоварвай психически.Желая ти скоро да надуеш коремче Peace

Общи условия

Активация на акаунт