Криворастящо зъбче

  • 434
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 929
Мили мами, споделете, ако знаете нещо по въпроса, дали ще се оправи криворастящото зъбче на бебо. Това му е първото зъбче, но ми прави впечатление, че расте като че ли по диагонал на венеза, а не нормално разположен, както би трябвало да изглежда. Той е на 7,5 месеца. Трябва ли да посещавам стоматолог?

# 1
  • Мнения: 670
До като не израстнат и околните зъбки, не можеш да си сигурна, че зъбките на бебо ще са криви. Това е първото ви зъбче, така че не се притеснявай. Сега то расте на криво, но като пробият и другите, ще се наредят едно по друго. В началото може и разстояние да има между първите зъбки, но израстнат ли повечето, ще се оправи и това.
Ако много се тревожиш, заведи бебо на детски стоматолог.

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
До като не израстнат и околните зъбки, не можеш да си сигурна, че зъбките на бебо ще са криви. Това е първото ви зъбче, така че не се притеснявай. Сега то расте на криво, но като пробият и другите, ще се наредят едно по друго. В началото може и разстояние да има между първите зъбки, но израстнат ли повечето, ще се оправи и това.
Ако много се тревожиш, заведи бебо на детски стоматолог.
Peace Изпревариха ме с отговора.

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз си мислех в началото, че зъбче расте на криво, но когато израстна се оказа, че се лъжа.....

Общи условия

Активация на акаунт