обяснете ми........

  • 1 812
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 432
Здравейте ,мили форумки Hug
Обяснете ми моля как се прави клизма Mr. Green.Мисля 4е знам ,но искам разяснение от преживял това удоволствие Crazy

# 1
  • Мнения: 8 917
Няма лошо, но предполагам малко 4съфорумки" са го преживяли самоинициативно  Wink А ти беше бъдеща мама - не ти ли е рано да го мислиш или сега ще правиш? Защото ако се интересуваш сериозно мога да ти постна извадки от книга Peace

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Поставят ти края на едно маркуче в ануса,през което изливат някакъв разтвор.След манипулацията поизчакваш няколко минути на "магарето"/гинекологичния стол/ и усещаш,че много ти се ходи по голяма нужда и просто ставаш и отиваш.Това е. Нито е толкова страшно,нито пък болезнено както някои го описват.Поне за мен беше така.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Процедурата са ти я описали. Чак болезнено и страшно не е, ама си е гадничко и доста неприятно...

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Разтвора е обикновен сапунен разтвор в топла вода. Не е болезнено, но е унизително (лично мнение).

# 5
  • Мнения: 426
Най унизителното от цялото раждане бих се изразила аз.

# 6
  • Мнения: 46 437
Клизмата е нещо излишно, с което спокойно можеш да се разминеш. На мен не са ми правили.

# 7
  • Мнения: 2 936
Най унизителното от цялото раждане бих се изразила аз.

и аз така мисля,много се радвам че не ми го правиха.аз от болезнените контракции,ходих два пъти до тоалетната и в болницата не ми правиха клизма...,а и нямаше време дори и да искаха,за което съм щастлива   Hug

# 8
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Е, чак пък унизително.... Crazy Според мен е въпрос на нагласа. Това е част от раждането. Представете си, ако не се правеше и тръгнеш да раждаш. На мен ще ми е неудобно, ако се изпусна тогава - честно.  Mr. Green
Няма нищо страшно и не е чак толкова неприянто.  Peace

# 9
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Е, чак пък унизително.... Crazy Според мен е въпрос на нагласа. Това е част от раждането. Представете си, ако не се правеше и тръгнеш да раждаш. На мен ще ми е неудобно, ако се изпусна тогава - честно.  Mr. Green
Няма нищо страшно и не е чак толкова неприянто.  Peace

Така е.

# 10
  • Мнения: 1 432
Благодаря за светкави4ните отговори.Зададох този въпрос ,защото и на мен ми се върти в главата думи4ката ''унизително'' Crazy.Пък и ми предстои след месец и мен така да ме унизят hahaha.......важното маи е да гледаме на вси4ко откъм сме6ната страна Hug

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За мен изобщо не беше унизително...просто част от процеса при раждането....пък и ми я прави една толкова мила и добра акушерка.......

# 12
  • Мнения: 8 917
Процедурата са ти я описали. Чак болезнено и страшно не е, ама си е гадничко и доста неприятно...
Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 344
Благодаря за светкави4ните отговори.Зададох този въпрос ,защото и на мен ми се върти в главата думи4ката ''унизително'' Crazy.Пък и ми предстои след месец и мен така да ме унизят hahaha.......важното маи е да гледаме на вси4ко откъм сме6ната страна Hug
Изобщо не съм се сетила, че е унизително.Дори не съм обърнала внимание на тази "процедура"- мислех си за раждането.

# 14
  • Мнения: 356
Най унизителното от цялото раждане бих се изразила аз.


И аз смятам че е унизително.На мен ми правиха 3 - родих със секцио Sad

Общи условия

Активация на акаунт