Отслабнахте ли, когато спряхте да кърмите?

  • 1 735
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 911
Последната надежда ми е това Mr. Green Със или без предприемане на драстични мерки?

# 1
  • Мнения: 187
Все още не!Не кърмя от два месеца Sad

# 2
  • Мнения: 2 672
да, дори не се и ограничавах, просто паднаха кг. Wink така ,че си кърми "на воля" Grinning няма страшно Wink

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами на мен спря да ми се яде сладко и изобщо да ми се яде....и имам чувството, че отслабвам.......но.....незнам

# 4
  • във фурната
  • Мнения: 595
Да,но с драконовски мерки.Докато кърмех си хапвах здраво и не спортувах.Като спрях да кърмя се подложих на диета и спорт и отслабнах с 10 кг.

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Тъй като съм виждала доста стройни кърмачки..прехвърлям темата при тях:)
Аз отслабнах, когато спрях да ям....няма да казвам кога  Embarassed, но нямаше много общо с кърменето:)

# 6
  • Мнения: 911
Ама кърмачките няма да са спрели да кърмят! Sad

# 7
  • Димитровград
  • Мнения: 1 735
И аз съм тук-+15 кила,не ми личат много,или поне аз така се заблуждавам,само спорт и глад му е майката.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 787
Да,отслабнах.Допреди 2 месеца имах 12 кг. отгоре на това,което съм сега.Отбих бебо преди 3 седмици.
Отслабването започна от само себе си,но не стана без моя помощ все пак Wink

# 9
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, без намеса и ограничения. А така се надявах и преди да отбия да мога, но ядях много - за мен и за 7 кг. бебе в 6тия, после по-малко кърмене, но за по-голямо човече - та пак така. Дори бях качила повреме на кърменето след отслабването до 40я ден Sad

# 10
  • Мнения: 8 917
Кърмя я все още - по малко, но несъм забелязала да отслабвам без да се ограничавам Wink

# 11
  • Мнения: 4 392
Да ,защото спрях да се тъпча Joy Joy

# 12
  • Мнения: 386
Кърмя (дори и в тоз момент) , отслабвам бавно, ям по-малко, течности повече. Много ходим по 5 , 6 часа на ден. Не се тревожи, ще ти дойде времето. Важно е да сте здрави.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 019
Това непрекъснато кърмене и тия безсънни нощи, така ме стопиха, че още на третия месец след раждането станах 46 кг. Вече повече от месец не кърмя и се надявам на обратното - да напълнея мъъъничко.

# 14
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Кърмя я все още - по малко, но несъм забелязала да отслабвам без да се ограничавам Wink
И аз бях така  - дори при едно кърмене не слабеех, а после бързо и от само себе си...

Общи условия

Активация на акаунт