тъмнокафяво кръвотечение

  • 2 014
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте, преди близо 2 месеца направих спонтанен аборт, дойде ми първия път след около 30 дни и след още 3-4 дни започна леко и все по засилващо се  тъмнокафяво течение дори бих казала черно със съсиреци  и това трая близо 7-8 дни. Мисля си ,че е нещо хормонално ,но моля ви някоя от вас ако е имала подобно нещо нека ми отговори. И ме прорязват ту единия ту другия яйчник. Дали може да е и овулация

# 1
  • Мнения: 2 257
Хубаво е за такива неща да се проверява при лекар. По принцип след аборт е възможно менструацията да е доста объркана, да ти идва не по график, да започва с тъмно кафяво течение, да изтичат странни неща, особено в първите един два цикъла след случката, но не бива да чакаш и да гадаеш, а да обясниш това, което си написала тук, на лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 098
Аз не искам да те плаша,но мен след абразиото не ме бяха почистили добре и крвях почти непрестанно,веднага се консултирах с друг лекар,и тя установи "прекрасната работа на доктора".Така ,че колкото по-бързо отидеш да провериш какво ти има ,толкова по-добре за теб самата.С тези работи шега не бива.Не го отлагай  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
и според мен трябва да отидеш на лекар-може да не е нищо ,но може и да не са те изчистили добре.

Общи условия

Активация на акаунт