как възстановихте косата си след раждане

  • 2 578
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
Момичета,как поддържате косите си ''лъскави и здрави'' Wink препоръчайте ми нещо за възстановяване на косата след раждане.(преди да забременея почти всяка есен пиех таблетки ''ана капс''-мисля ,че така се казваха и косата ми ставаше супер,обаче те имат тонизиращ ефект като странична реакция и не съм сигурна,че мога да ги пия докато кърмя)

# 1
  • Мнения: 115
При мен късото подстригване и една опаковка матерна /беше ми останала/ свършиха  добра работа.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
И аз направих като Гери. Имах коса до кръста, но направо падаше на кичури. Беше ме страх като стоя под душа и свалям.

И реших - ще я отрежа. Мъж ми отиде на фризьор и се подстрига. Аз сядам след него на стола и казвам "и аз като него", ама оназ фризьорка кат се запъна, точно кат магаре на мост, и неще, и неще. Подстрига ме на етажи, много хубаво, но аз съм си навила на пръста - късооо. Та минах през три фризьорки. Постигнах късия резултат.

И след това подхранващи маски, домашни.

# 3
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз също я постригах дори спрях да я боядисвам известно време и много,много витамини за коса и нокти и сега отново всеки месец на подстрижка и така,мисля ,че резултат има.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Пих "Мерц Специал" дълго време и се мазах с едно дафиново /май че/ олио, което ми го даде фризьорката ми - купува се от Гърция. Е, т,ва нещо наистина е вълшебно!!!

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Нищо специално не съм правила.Подстригвах се и се боядисвах всеки месец,2 пъти в месеца маска и това е.Тя сама си възвърна хубавия вид Peace.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 446
Още не ми се е възстановила косата. Започна да ми капе след петия месец от раждането. Капе на кичури. А имах страхотна коса - много гъста, жива и лъскава. От скоро наблягам на домашни маски и се надявам в най-скоро време да дадат резултата.

# 7
  • Мнения: 814
   Пробвай с маската на Деси Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=96859.0

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
Постригах я. Много късо.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Нищо специално не съм правила.Подстригвах се и се боядисвах всеки месец.
И продължавам. Слагам от готовите маски, но и тях не съвсем често. Май трябва да взема още някакви мерки, не че имам проблем... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 021
Моята спря дя пяда от шампоан Фитовал. Продава се в аптеките. Дори сега от време на време си взимам. Много съм доволна. Има също и някакви ампули или хапчета на същата фирма, но до тях не съм стигала, защото само от шампоана си реших проблема.

# 11
  • Мнения: 27 524
Да ти кажа честно - никак  Sad Падането и скапването си е на хормонална основа и не се влияе от маски, шампоани, витамини и т.н. Изчаках да си падне, каквото имаше да пада, а то беше за 6 месеца половината ми коса, и после си се оправи от самосебе си.

# 12
  • Мнения: 184
Аз си цапотих косата с чесън-гадно но с ефект. После разбрах че и продавали готова маска за коса с чесън, която не била толкова мизерна като домашно приготвената. Ползвала съм и шампоан Фитовал, наистина дава резултати, но пък на мен косата ми стоеше една сплескана от него.

# 13
  • Мнения: 6 472
Почти никакви специални грижи не съм полагала. Скъсих я съвсем леко и я клепотах с маска 3 пъти в седмицата, но аз и преди това така си правех.

# 14
  • Мнения: 1 883
Пих Мерц - дражета , но в продължение на 3 месеца . Косата ми стана чудна , само за реклама на шампоан , ама пусто не ме канят  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт