Въпрос за препарата Киетюд

  • 1 233
  • 4
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
 newsm78 Момичета, някоя знае ли нещо повече за този препарат.Той е хомеопатечин, днес го предписаха на сина ми, защото от известно време не спи на обяд и според лекарката това се отразява. Наистина - когато е поспал е спокоен и нямаме ексцесии под формата на тръшкане и плач. Ще бъда благодарна на някоя мама, която ми сподели как е подействал този препарат на нейното детенце и когато се спре, не се ли възстановява предишното състояние на детето.

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  При нас подейства, но ефектът беше временен. Спеше спокойно около две седмици, след това проблемите започнаха отново.

  Има доста стари теми за Киетюд-а. Пусни търсачката /нямам време да ровя сега, ако не успееш, ще ти пусна линковете по - късно/, ще прочетеш доста мнения по въпроса - както положителни, така и отрицателни.

# 2
  • Мнения: 997
 Здравей, четох в старите ти постове, че твоето детенце е с атопичен дерматит. И двете ми деца са с такъв. Баткото е доста буен, но 90% от децата около нас са същите. Не знам защо се притесняваш,
че когато не спи следобед е по-нервен. Това е нещо нормално според мен. И при условие, че няма други проблеми, за мен е напълно излишно да му даваш каквото и да е, за да спи. И ние имахме такъв период - премина. На приятелката ми сега е в такъв период - ще премине.  Разбира се, аз не съм лекар, но си мисля, че е напълно излишно.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Дано си права Елена, дано.  Малкия се роди с непоносимост към кравия белтък, после само веднъж направих меразгърната картина на атопичния дерматит,  от миналата есен нямаме "тласък", и не го лекувам с нищо, не го мажа. Но...много сме буйни.Според д-р Пискова се касае за хиперкинетичне синдром с отчасти липса на концентрация. И не говорим.Това най ме притеснява.Той е на 2 и 7 месеца, с 20 дни по-рано се роди, да го кажем 2 и 6 значи. Той просто не се спира на едно място, за да възприема моята реч. От вчера пием този сироп, заедно с колоидни витамини и колоидни минерали и Ескимо  кидс. Истина е , че малко по-спокоене , но малко. И  се съгласява да четем книжка, преди да заспим прочитаме малко. Имаме и повече"бъбривост" от преди. Може и да си внушавам. Вече незнам. Решила съм сега да изключа всички обработени храни, колкото е възможно. Ще сме на риба, ядки и плодове и зеленчуци.Да видим какво ще се получи.

# 4
  • Мнения: 997
  Sick Леле, Марианче, колко неща пиете ooooh! И не ядете........
Ти защо не потърсиш мнение на още някой лекар. Водихме Вени при един специалист по атопичен дерматит. Той се интересува от характера и поведението на деца с този проблем и смята, че има връзка в това отношение. Не знам дали е прав или не е, но е добър специалист. Ако скаш ще ти пратя инфо на лични.

Общи условия

Активация на акаунт