Варненска градина:Мечо Пух или Калина Малина

  • 1 536
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 544
приети сме и в двете, и сега съм в чуденка newsm78 Rolling Eyes Thinkingако имате някакви впечатления моля споделете Praynig

# 1
  • Мнения: 2 768
В Калина-Малина в никакъв случай!!!!
Точно от тази градина избягахме защото смениха директорката и новата направо я разката  Close По-голяма част от персонала напусна и се почна едно заместване...Може ли, кажи ми, децата да сменят повече от 10 заместника за две учебни години и да очакваме между другото и нещо да научат?!  #Crazy А тези учителки които е назначила  Twisted Evil една учителка ми разказа за нова колежка, на която са отнели родителските права за лоша грижа на собственото и дете... #Crazy до тук ще спра...

# 2
  • Мнения: 544
Ета,благодаря ти!Това изобщо не го знаех,само подучух че искала спонсорства от време на време Crazy
А за Мечо Пух някакъв отзив? Praynig

# 3
  • Мнения: 2 768
Племенницата ми е в Мечо пух, не съм чула лоши впечатления.

# 4
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Нищо не ми говорят имената, но гледай не само градината, а и учителките за вашата група, рапитай ако можеш, че ако не се сменят /това си е страшно, но все ще спре/ по-важно е те какви са от колкото каква е градината.
Иначе честито!, като знам как и в една едва се урежда човек Cry

# 5
  • Мнения: 544
да,сега само ме вкарват в раздвоение!Нали уж се събират директорите от квартала за да няма дублиране?! Rolling Eyes
Май,че клоня за Мечо Пух малко по-близо ми е,а и досега не съм чула нищо лошо Thinkingа за Калина лошите са вече 2 Thinking

# 6
  • Варна
  • Мнения: 5 497
Хайде и аз да те объркам още повече.
Понеже водя моята дъщеря да играе с децата от съседните на градината два блока съм се наслушала на лоши отзиви за Мечо пух.
Повечето майки са си дали децата или в Калина Малина или в Санаториалната и всички в един глас говорят, че директорката на Мечо пух била много противна и заядлива. Аз лично не я познавам, но когато не приеха дъщеря ми на градина в ОДЗ Чайка мъжа ми ходи да говори с нея и тя направо го изгонила да се маха от главата и.
Не знам в кои стаи ще бъдат новите групи, но двете стаи които са на първия етаж са страшно мизерни.
Все пак ти си решаваш къде да си дадеш детето.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ети, и ние сме приети в Мечо Пух.
От позната чух много добри отзиви за тази ДГ /не че имахме особен избор/ - нейното внуче е било там и са гледали децата много добре.
Може да се засечем някой път.

# 8
  • Мнения: 2 784
Къде се намират тези градини?

# 9
  • Мнения: 544
в Чайка.
Момичета говорих с бивша госпожа в Мечо Пух,за условията каза че и на 2те места са равностойни,само катерушките са повече в Калина.Говорих и с директорките и вече започвам изследванията,като са готови живот и здраве тръгваме в Мечо Пух Praynig
Благодаря на всички за отзивите  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 784
Ясно, че в Чайка, ама кои са точноИма една до Математическата и една до 5 гимназия, ама коя как се казва... newsm78

# 11
  • Мнения: 672
Ясно, че в Чайка, ама кои са точноИма една до Математическата и една до 5 гимназия, ама коя как се казва... newsm78
Над 5-та гимназия е Чайка( 4-то ОДЗ). Под математическата - Мечо Пух, а над математ. е Калина Малина.

# 12
  • Мнения: 544
Ети, и ние сме приети в Мечо Пух.
От позната чух много добри отзиви за тази ДГ /не че имахме особен избор/ - нейното внуче е било там и са гледали децата много добре.
Може да се засечем някой път.

сигурно ще се засечем,вие от кога тръгвате?На нас ни казаха да правим изследванията и като са готови ни приемат

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ети, и ние сме приети в Мечо Пух.
От позната чух много добри отзиви за тази ДГ /не че имахме особен избор/ - нейното внуче е било там и са гледали децата много добре.
Може да се засечем някой път.

сигурно ще се засечем,вие от кога тръгвате?На нас ни казаха да правим изследванията и като са готови ни приемат

От септември. Гергана прави 3 г. през август. Съпругът ми е говорил с директорката и е имало опция и за юни, но сметнахме, че септември  ще е по-добре.
Изследванията май се бавят лятото повече - особено чревните.
Ще се радвам за още инфо от градината - както се вижда ще ни изпреварите.

# 14
  • Мнения: 544
Момичета,благодаря на всички за отговорите  bouquet!
От утре тръгваме в Мечо Пух!До сега не е ходил на ясла и много се вълнувам как ще се чувства,дали ще се притесни ooooh!
Утре ще пиша как е минало Heart Eyes
VG правихме изследванията в лаборекспрес/до Червения/и станаха за 3работни дни Peace

Общи условия

Активация на акаунт